İphone Emoji Kopyala

0

Emojilerin nasıl kopyalandığı özellikle Android kullanan kişiler tarafından merak edilir. İphone’nin daha havalı olduğunun sanılmasından dolayı İphone Emoji Kopyala araması da talep görüyor. Emojiler, dijital platformlarda kişilerin duygularını aktarabilmelerine yardımcı olur. Günümüzde kullanılan çok sayıda emoji vardır. 

İphone kullanıyorsanız, kullanabileceğiniz çok sayıda emoji yer almaktadır. Bunların her birini inceleyerek sizi anlatanı tercih edebilirsiniz. Eğer bunu kopyalayarak arklı bir platformda nasıl kullanabileceğinizi düşünüyorsanız oldukça kolaydır.

Temel olarak yapabileceğiniz iki farklı yöntem vardır. Bunlardan biri telefonda kopyalamak, ikincisi ise bir web sitesinden işlem yapmaktır. İphone’da olan emojiler böylece kolayca kopyalanabilir.

İphone Emoji Nasıl Kopyalanır?

İnsanlar iPhone cihazlarında olan emojileri kopyalamak istediğinde ne yapması gerektiğini doğal olarak sorabilir. Zira telefonu ilk kez almışsanız ne yapacağı bilinmeyebilir. Veya Android bir telefon kullanıyor olup İphone kullanıyor havası oluşturmak isteyebilirsiniz. Eğer aşağıdaki işlemleri uygularsanız, çözümü kısa sürede alabilirsiniz:

  • Emoji seçilir. Hangi emojiyi kopyalamak istiyorsanız üzerine dokunulur. Örnek olarak iPhone kalp emoji bulunur ve emoji seçimine izin veren bir emoji tuşuna uzun basılır.
  • Emoji kopyalanır. Seçim tamamlandıktan sonra kopyalamak için uzun süre basılı tutup “kopyala” üzerine tıklamanız gerekir. İkinci olarak yine emojiyi dokunarak seçmeniz, ardından da paylaşım menüsünde kopyala üzerine dokunmadır. Her ikisi de tercih edilir.
  • Emoji yapıştırılır. Bu işlemleri tamamlayınca sadece yapıştırmanız kalır. Bunun için yine uzun olarak ilgili yere dokunarak çıkan seçeneklerden kopyala denebilir. Bunun yanı sıra yapıştır butonu da kullanılabilir.
  • İphone Emoji Kopyala talebiniz bu sayede yerine getirilmiş olur.

Apple WhatsApp emoji nasıl kullanılır diyorsanız, böylece kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz.

En Yaygın Emojiler

  • Mutlu: – – – –
  • Mutsuz: – – –
  • Flört: – – – – –
  • Hasta: – – – –
  • Kalp: ❤️

Siteleri Kullanmak

Günümüzde emoji paylaşımı yapan çok sayıda site vardır. Eğer iPhone kalp emoji nasıl yapılır diyorsanız onları kullanmanız da mümkündür. Eğer Google gibi bir arama motorundan arama gerçekleştirirseniz çok sayıda siteye ulaşabilirsiniz.

Ardından hangi emojilerin olduğuna tek tek bakabilir, sonrasında istediğinize kopyala diyerek dilediğiniz platforma yapıştırabilirsiniz. Her ne kadar başlangıçta iPhone’da olan emojiler kopyalaması zor gibi dursa da bu şekilde değildir. 

Eğer yukarıda verdiğimiz işlemleri takip ederseniz, kısa sürede sonuç alabilir, emojileri kullanabilirsiniz. Her iki yöntemi de değerlendirerek, içlerinden sizin için en uygun olanlarına hemen karar verebilirsiniz.