Instagram 5000 Takipçi Hilesi – Ücretsiz ve Şifresiz (2023)

3

Instagram’da hile gibi akıcı şekilde takipçi arttırma nasıl yapılabilir sorusunun yanıtı bu yazımızda. Instagram’da birçok kişi daha fazla takipçisi olmasını ister. Özellikle tanınmak isteyenler için geçerlidir. Bunun için ne yapılabileceği bir soru işareti oluşturur. İnstagram 5000 takipçi hilesi şifresiz ve ücretsiz şekilde arttırmak istiyorsanız, şu gibi noktalara özen göstermeniz tavsiye edilir:

 1. Profilinizi doldurma
 2. Instagram Hikayelerini kullanma
 3. Düzenli paylaşım yapma
 4. Doğru zamanda paylaşımları yayınlama
 5. Etiketleri kullanma

Eğer Instagram’da takipçilerinizi arttırmak istiyorsanız, bu gibi püf noktalar sayesinde sizi takip etmeyen kişilerin ilgisini çekebilir, böylece sizi takip etmeye ikna edebilirsiniz. Hızlıca başlamak isterseniz, yazının sonuna geçebilirsiniz.

İnstagram Takipçi Hilesi Nasıl Çalışır?

 • Yukarıdaki alanı doldurup başlayabilirsiniz.
 • Limitiniz saatte 1 adettir. Günlük olarak sıfırlanır.
 • Bakım sebebiyle arıza oluşması durumunda siteyi bir kaç saat sonra ziyaret edip tekrar deneyin.
 • İşlem tamamlanana kadar sayfadan ayrılmayın. Ortalama süre 1-3 dakikadır.

Profili Doldurma

Instagram profil bilgisi adınız ve kullanıcı adı alanlarınızı web sitenizi ve biyografinizi içerir. Biyografiniz en fazla 150 karakter olabilir. Bu alan her ne kadar birçok kişi tarafından doldurulmasa da tanınmak istiyorsanız, hakkınızda bilgi vermek insanların sizi tanımasına yardımcı olur.

Bunun yanı sıra profesyonel bir hesabınız bulunuyorsa biyografi kısmını doldurmak, insanlara işletmeniz hakkında bilgi verir. Böylece insanlar hakkınızda bilgi sahibi olacağı için takip etme isteği duyabilir. Bu sayede profesyonel hesabınızdaki takipçi sayısı artabilir.

Hikayeleri Kullanma

Instagram takiplerimi nasıl arttırım diyorsanız, dikkat etmeniz gereken noktalardan bir tanesi de hikayeleri kullanmaktır.

Daha fazla Instagram takipçisi istiyorsanız, Instagram Hikayelerini kullanmanız gerekir. Her ne kadar bunlar 24 saat yayında kalsa da insanlar tarafından merakla takip edilir. Hikayeleri kullanan kişiler son derece etkileşimlidir.

Bunun yanı sıra çok sevdiğiniz bir hikaye varsa sabitlenmiş hikaye olarak ön plana çıkartabilir, böylece birçok kişinin görmesini sağlayabilirsiniz.

Düzenli Şekilde Paylaşım Yapın

İnsanlar takip ettikleri kişilerin düzenli olarak paylaşım yapmasını bekler. Eğer bunu karşılamıyorsanız takipçileriniz azalmaya başar. Dolayısıyla kendinize bir paylaşım düzeni oluşturmanız önerilir. Her gün paylaşım yapmak sizi zorluyorsa haftada bazı günler belirlenebilir.

Ayrıca düzenli paylaşım kadar kalite de önemlidir. Bir paylaşımı hazırladıktan sonra hemen paylaşmak, sonuçlarından memnun kalmanıza yardımcı olmaz. Paylaşımı düzenlemek ve hataları çözmek, daha fazla kişiye hitap etmenize olanak tanır.

Bu nedenle instagram 5000 takipçi hilesi stratejisi için ne yapabilirim diyorsanız, dikkat etmeniz gereken noktalardan bir tanesidir.

Doğru Zamanda Yayınlayın, 5000 Takipçi Hilesi’ni Aratmasın

Düzenli olarak yayın yapsanız bile bu durum insanların hemen göreceği anlamına gelmez. Çünkü gün içinde insanlar oldukça yoğundur. Instagram takipçi arttırma için paylaşımların o esnada görülmesi, insanların ilgisini çekmesi gerekir. Saatler sonra görülen bir gönderi etkisini kaybedebilir.

Bu nedenle paylaşımların ne zaman yapılacağı oldukça önemlidir. Sabah saatleri bu bakımdan tercih edilebilir. Bunun yanı sıra öğle vakitleri de çoğu kişinin yemek vakti olduğundan platforma girmeye olanak tanır.

Ayrıca akşam vakitleri de yine paylaşım yapmak için uygundur. Ancak belirli bir hedef kitleniz varsa onların zaman aralıklarının değişebileceği unutulmamalı, buna göre inceleme yapılmalıdır.

Etiket Kullanın

Instagram takipçilerimi nasıl arttırırım diyorsanız etiketler de kullanılmalıdır. Her ne kadar kaliteli ve harika paylaşımlar yapsanız da mevcut takipçilerin dışında bunları görecek kişi sayısı azdır. Hedefiniz ise sizi takip etmeyen kişilere ulaşabilmektir.

Bu nedenle etiketlerden yararlanmanız tavsiye edilir. Alakalı etiketler, insanların içeriğinizi bulmasına yardımcı olabilir. Instagram kullanıcıları hashtag’leri bile takip edebilir. Bu, etiketlenmiş içeriğinizin, hesabınızı henüz takip etmeyen kişilerin yayınlarında görünebileceği anlamına gelir.

Bir Instagram gönderisine en fazla 30 hashtag ekleyebilirsiniz. Ancak aşırıya kaçmadan hareket etmek gerektiği unutulmamalıdır. Ayrıca kullandığınız etiket ve paylaşımlarınız da uygun olmalıdır. Tüm bunlara özen gösterirseniz takipçi sayınızı yavaş yavaş arttırabilir, böylece daha fazla Instagram kullaıncısı tarafından tanınır hale gelebilirsiniz.

3 Yorumlar
 1. Yıldız diyor

  Çok yararlı bir yazı olmuş yalnız hocam sürekli paylaşım yapmak en önemlisi gibi duruyor istikrar olmadığı takdirde hiç bir iş olmuyor malesef

 2. Mustafa diyor

  Neredeyse 5 dakika sürdü ama çalıştı teşekkür ederim

 3. Sosyal Medyacı diyor

  daha fazla atması için bir kaç kere denedim ama olmadı. sadece1 kere olması kötü.