Exxen Sms Sıralaması – Kim Kazandı?

0

Exxen SMS sıralaması birçok Survivor izleyen kişi tarafından sorulur. TV8 ekranlarında büyük bir ilgiyle izlenen Survivor All Star, bilindiği üzere 30 Haziran Perşembe akşamı final yapmıştır. Elemeye Adem Kılıççı ile Nisa Bölükbaşı Kalmış, en fazla SMS’i alan Nisa şampiyon olmuştur.

Bu bakımdan Survivor’ın 2022 şampiyonu kim merak ediyorsanız, Nisa Bölükbaşı’dır. Sıralamasını merak ediyorsanız genel olarak aşağıdaki tablo incelenebilir.

Exxen SMS Sıralaması - Final

KişiYüzdelik Oran
Nisa%59
Adem%41

Exxen SMS Sıralaması - Yarı Final

KişiYüzdelik Oran
Nisa%51
Adem%26
Batuhan%23

 

Exxen SMS Sıralaması - Çeyrek Final

KişiYüzdelik Oran
Nisa%79
Ayşe%21

 

Toplu Oylama

KişiYüzdelik Oran
Nisa%28
Batuhan%22
Adem%18
Ayşe%9
Hikmet%7
Nagihan%6
Berkan%5
Ogeday%4

 

Exxen SMS sıralaması  genel olarak bu şekildedir. Bunları inceleyerek, geçen sezonun durumunu öğrenebilirsiniz.

Survivor 2023 Yarışmacıları Kimler?

Survivor’ın 2022 sezonu ardından 2023 sezonu 13 Ocak 2023 tarihinde, TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlamıştır. Dominik Cumhuriyeti’nde yapılan yarışmanın sunucuları Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan’dır. Ünlüler ve Gönüllüler arasında geçmekte olan yarışmanın ünlü kadrosu şöyledir:

 1. Murat Eken
 2. Aysu Keskin
 3. Cansu Büşra Tuman
 4. Barış Telli
 5. Zeynep Alkan
 6. Kürşat Yalçınkaya
 7. Buse Plan
 8. Halil İbrahim Göker
 9. Nefise Karatay
 10. Çağla Taşdelen
 11. Ertuğ Onur Yaşlıoğlu
 12. Yusuf Yıldız
 13. Yusuf Güney
 14. Seçkin Piriler
 15. Berdan Mardini
 16. Ümit Erdim

Survivor kadrosu gönüllüler ise gene genel olarak aşağıda olduğu gibidir:

 1. Alper Rende
 2. Özgür Tetik
 3. Aziz Ozan Dilber
 4. Kardelen Kalender
 5. Asena Demirbağ
 6. Osman Can Ural
 7. Elanur Pat
 8. Fatih Kılıçarslan
 9. Senem Genç
 10. Batuhan Yeşilturna
 11. Merve Yıldırım
 12. Tunga Sayan
 13. Walison Fonseca
 14. Chaby Han
 15. Ayşe Gizem Avcı Ayan
 16. Aleyna Elibol

Bunların yanı sıra Survivor 2023 kadrosu yedeklerden katılanlar da vardır. Bunlar Kardeniz Kılıç, Yiğit İnandı ve Yaman Keleş şeklindedir.

Survivor 2023 Kim Elendi?

Şu ana kadar Survivor 2023  yarışmasında kimler elendi? Survivor’ın çok sayıda kişi tarafından merak edilir. Buna yönelik olarak SMS sıralaması da birçok kişi tarafından sorulur.

Takım arkadaşları tarafından potaya gönderilen dört eleme adayı Aziz, Gizem Avcı, Tunga ve Senem şeklindedir. Oylama sonuçlarını açıklayan Acun Ilıcalı, Survivor’dan Gizem Avcı’nın elendiğini duyurmuştur.

Bunun yanı sıra bir başka yarışmacının da ada şartlarına dayanamayarak, yarışmadan çekildiğini söylemiştir.

Survivor İletişim Ödünü Kazanan Kim?

Survivor’da yer alan ödülleri kimlerin kazandığını birçok kişi merak eder. İletişim ödülünü kimlerin kazandığı da çoğu izleyici tarafından sorulur.

Eleme konseyi öncesinde Survivor Ünlüler ve Gönüllüler takımı sezonun ilk iletişim ödülünü kazanmak için parkurda yarışmıştır. Oyundan önce ödül, yarışmaların yakınlarından gelen mesajlar şeklinde açıklanmıştır. Resimli mektupları okumak isteyen takımlar da bunun için yarışmıştır.

Oyunlarda kadınlar mücadelesinin kazanını Ünlüler olmuştur. Erkekler yarışmasında ise Halil’in sayısıyla ünlüler takımı parkurda ipi göğüslemiş, böylece ünlüler yakınlarından gelen fotoğraflı mesajları okumaya imkan kazanmıştır.

Survivor Yunus Güney Elendi Mi?

Survivor’ı düzenli olarak izlemeyen kişiler, bir yarışmacıyı göremediği zaman elenip elenmediği doğal olarak düşünür. Survivor 2023 Ünlüler kadrosunda bulunan Yunus Güney için de bu birçok kişi tarafından sorulmaktadır.

Bu konuda Yunus Güney, yarışmadan çekişmiştir. Ünlüler takıında bulunan Güney’in yarışmadan ayrıla haberini Acun Ilıcalı paylaşmıştır.