Bende Büyü Var Mı Testi

0

İnsanlar bazı rahatsızlanmalar veya belirtiler sonucu şüphe ile bende büyü var mı testi arayışına girmekte. İş böyle olunca büyü belirtileri nelerdir ya da büyü nasıl anlaşılır gibi konular birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Kişiye büyü yapılması halinde bunun şu gibi şekillerde belirtilere sahip olacağı söylenmektedir: 

 1. Kendisine büyü yapılan kişiye karşı evde bulunan evcil hayvanların davranışının değiştiği söylenmektedir.
 2. Büyü yapılan kişinin vücuduna sıcaklık girdiğini, kendisinden geçip bayılacak gibi hissettiği belirtilmektedir.
 3. Büyü yapılan kişinin vücudunun kasılıp titrediği, içinde ani korku hissettiği söylenmektedir. 
 4. Büyü yapılan kişide evham, vehim ve vesvese gibi durumların görüldüğü belirtilmektedir.
 5. Kişinin ruhsal, fiziksel ve uyku durumlarında farklılaştığı söylenmektedir. Örnek olarak uyku düzeni normalse aniden, uyuyamama gibi durumların yaşandığı belirtilmektedir. 
 6. Büyü yapılan kişinin aniden iştahının kesildiği ya da aşırı yemek yeme gibi isteklerin olabileceği açıklanmaktadır. 

Eğer bende büyü var mı testi ya da, büyü nasıl anlaşılır diyorsanız genel anlamda bunların görüldüğü açıklanmaktadır. Bununla birlikte kendinizde büyü olduğundan şüphe ediyorsanız buna karşı neler yapılabileceği de önem taşımaktadır. Bunlara geçmeden önce İslam dininde büyünün haram olduğu bilinmesi gerekmektedir. 

Büyüden ve Cinlerden Kurtulmak İçin Ne Yapılmalı?

Büyüden nasıl kurtulurum

Büyüden nasıl kurtulurum, özellikle kendisine büyü yapıldığından şüphelenen kişiler tarafından sorulmaktadır. Ruhi hastalıklardan, sara ve cinden kurtulmak için şu gibi duaların okunması önerilmektedir:

 1. Euzü besmele ile Fatiha suresi 
 2. Euzü besmele ile iki kul-euzü
 3. Bir miktar suya Ayet-el Kürsi, İhlas, Nas ve Felak surelerini okuma, büyü yapılan kişinin bundan üç yudum içerek kalan su ile gusledilmesi
 4. Sidr ağacının 7 tane yeşil yaprağının ezilmesi, su ile karıştırılması, üzerine Ayet-el Kürsi, İhlas, kul-euzü dualarının okunması 3 yudum içilerek kalanı ile gusledilmesi
 5. Üç kere salevat ve Fatiha, Ayet-el Kürsi, Kafirun, İhlas, Felak ve Nas surelerinin yedişer defa okunması, hastanın üzerine üflenmesi. Bunların yeniden okunarak hastanın yatağına, evin her yerine ve bahçeye üflenmesi
 6. Günde 500 kere La Havla vela Kuvvete İlla Billah okuma, başlarken ve bitirince 100 kere salevat getirme
 7. Ha-Mim Mümin suresinden başından Masir’e kadar ve Ayet-el Kürsi okuma
 8. La ilahe illallahü vahdehü la şerike leh lehülmülkü velehülhamdü vehüve ala külli şeyin kadir okuma

Tüm bunlar büyüden nasıl kurtulurum diyenler için çözüm olmaktadır. Bunları düzenli olarak okuyarak Allahü Teala’ya el açarsanız izniyle bundan kurtulmanız mümkündür. 

Büyüden Kurtulmak İçin Dualar Ne Zaman Edilebilir?

Özellikle bir anda hastalanan kişiler ya da aniden yemeden-içmeden kesilen kişiler, isleri aniden ters gitmeye başlayan kişiler kendisine büyü yapıldığını düşünmektedir. Bu durumlardan kurtulmak için edebileceğiniz çok sayıda dua bulunmaktadır.

Yukarıda bahsettiğimiz üzere Felak, Nas ve diğer sureler bu kapsamda okunabilmektedir. Kişiler ayrıca bunların ne zaman okunacağını da sormaktadır. Eğer kendinize büyü yapıldığını düşünüyorsanız günün herhangi bir zamanında okunabilmektedir.

Büyüden Kurtulmak İçin Felak, Nas ve Ayete’l Kürsi Nasıl Okunur?

Büyüden kurtulma duası olarak pek çok dua yer almaktadır. Ayet-el Kürsi, Felak ve Nas bunlardan sadece bazıları olmaktadır. Eğer bunların nasıl okunacağını merak ediyorsanız Ayet-el Kürsi aşağıda bulunmaktadır:

 1. Bismillahirrahmanirrahim, Allahü la ilahe illa 
 2. Hüve’l-hayyü’l-kayyum, la te’huzühu sinetün ve la 
 3. Nevm, lehu ma fi’ssemavati ve ma fi’l-ard, 
 4. Men-ze’l-lezi yeşfe’u ‘indehu illa bi-iznih, 
 5. Ya’lemü ma beyne eydihim ve ma halfehüm,
 6. Ve la yuhitune bi-şey’in min’ılmihi illa bima 
 7. Şae, vesi’a kürsiyyühü’s-semavati ve’l-arda 
 8. Ve la yeudühu hifzuhuma ve 
 9. Hüve’laliyyü’l-azim.

Ayet-el Kürsi böyle olup kolay şekilde ezberlenebilmektedir. Ayrıca Felak ve Nas da büyüden kurtulma duası olarak okunabilmektedir:

 1. Bismillahirrahmanirrahim, Kul e’uzü 
 2. Bi-Rabbi’l-felak. Min şerri ma 
 3. Halak. Ve min şerri ğasikın iza
 4. Vekab. Ve min şerri’n-neffasati
 5. Fi’l-‘ukad. Ve min şerri hasidin iza hased
 1. Bismillahirrahmanirrahim, Kul e’uzu birabbinnas.
 2. Melikinnas. İlahinnas.
 3. Min şerrilvesvasil hannas. 
 4. Ellezi yuvesvisu fi sudurinnas. 
 5. Minelcinneti vennas.

Felak ve Nas sureleri de yukarıda olduğu şekildedir. Eğer kendinize büyü yapıldığından şüphe ediyorsanız, tüm bunlar okunabilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Büyü Nasıl Anlaşılır?

Günümüzde pek çok kişi kendisinde büyü olduğundan şüphelenmektedir. Özellikle işleri bir anda ters gitmeye başlamışsa ya da aniden hasta olmuşsa, yeme-içme-uyku düzeni bozulmuşsa akıllara gelen soru olmaktadır.  Bu kapsamda,
– Kendisine büyü gerçekleştirilen bireye yönelik evde yaşayan evcil hayvanların davranışının farklılaştığı açıklanmaktadır.
– Tesir altında kalan kişinin vücuduna bir sıcaklık girdiğini, kendisinden geçip bayılacak gibi hissettiği söylenmektedir.
– Büyü gerçekleştirilen insanın vücudunda kasılma ve titremeler olduğu, içinde ani korku hissedildiği açıklanmaktadır.

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyüleri bozmak için Felak, Nas, Ayete’l Kürsi dahil pek çok dua bulunmaktadır. Bunların her biri düzenli şekilde okunmalıdır. Eğer kendinizde büyü olduğundan şüphe duyuyorsanız, hepsi edilebilmektedir.