Rize Bungalov Evleri

0

Rize Bungalov Evleri, tek katlı veya çift katlı geniş yapıda ve yeşil alan içerisinde bulunurlar. Bu ev modeli tatil amacıyla tercih edilir ve köy bölgelerine inşa edilirler. Bungalov evler diğer bölgelerde sadece yaz aylarında tercih edilse de Rize bölgesinde yaz ve kış aylarında yüksek doluluk oranına sahiptir. Bu durumun en büyük sebeplerinden birisi ise Karadeniz’in kış turizminde de tercih ediliyor olmasıdır.

Rize Bungalov

Balayı programları, günübirlik tatiller veya yayla ziyaretleri için sıklıkla tercih edilen Rize Bungalov, rahatlığı ve özel kullanım alanları ile ilgi çekiyor.

Doğal yapısı ve sıcak kanlı insanları sebebi ile Türkiye’nin en çok merak edilen illerinden birisi olan Rize, turistik açıdan gelişmeye devam ediyor. Ziyaretçileri genellikle “Karadeniz turu yapmalıyım, Karadenizi çok merak ediyorum” gibi iç geçirenlerin planlarını gerçekleştirmesi sonucunda oluşmakta.

İncelemelerimiz sonucunda en iyi Rize Bungalov Otelleri:

  • İnziva Bungalov
  • Doğa Suit Bungalov
  • Elva Bungalov

Rize Bungalov Fiyatları

Bungalov fiyatları basit otellere nazaran daha pahalı olmaktadır. Kişi sayısının 1’den fazla olduğu konaklamalarda ise avantaj sağlamaktadır. Otel sisteminde kişi başı fiyatlandırma yapılırken, bungalov sisteminde ise gecelik kiralama ücreti alınır.

Rize bölgesinde 2023 yılı için bungalov fiyatları 1500-3500₺ aralığındadır. Fiyatı belirleyen temel faktörler; konum, manzara, yoğunluk durumu veya ekstra hizmetler olarak ayrılmaktadır. Rize Bungalov Evleri 2023 trendlerinden biri. Hızlıca rezervasyon yaptırabilir veya Karadeniz’de Gezilecek Yerler sayfamızı inceleyebilirsiniz.