Cinsel İsteksizlik Büyüsü Belirtileri

0

Cinsel isteksizlik büyüsü özellikle bu durumdan şüphelenen kişiler tarafından sorulmakta ve belirtileri merak edilmektedir. Çoğunlukla evli olan kişiler, eşlerinin kendisine yönelik ilgisi aniden azaldığında, bir büyü olduğundan şüphelenmektedir.

Cinsel İsteksizlik Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Bu kapsamda büyü belirtilerinin neler olduğu, insanların ilk düşündüğü konulardan biridir. Genel anlamda şu gibi belirtiler, belirtiler arasında söylenmektedir:

 1. Eğer kişiye karşı büyü yapılmışsa, evde yaşayan evcil hayvanların davranışlarının farklılaşacağı belirtilmektedir.
 2. Bir insana büyü yapılmışsa kendisinden geçip bayılacak gibi hissedeceği söylenmektedir.
 3. Büyü yapılmışsa kişinin vücuduna sıcaklık girdiğini, vücudunun kasılıp titrediği ya da içinde ani korkular hissedildiği belirtilmektedir. 
 4. Büyü yapılan bireyde vesvese ve evham gibi durumların olacağı söylenmektedir. 
 5. Kişinin hareketlerinin değişeceği söylenmektedir. Örnek olarak düzenli şekilde uyuyorsa, uyku düzeninin bozulacağı açıklanmaktadır.
 6. Kişinin karakterinin değişebileceği söylenmektedir.
 7. Sakin kişiliğe sahipse, kişinin aniden sinirleneceği belirtilmektedir.

Büyü nasıl anlaşılır diyorsanız, ayrıca farklı durumlar da yer almaktadır. 

Cinsel İsteksizlik Büyüsü Nasıl Çözülür?

Evli kişiler eşlerinin birbirine karşı olan davranış değiştiğinde sıklıkla büyü yapıldığından şüphelenmektedir. Doğal olarak bunun nasıl çözüleceği de akıllara gelen sorulardan biri olmaktadır. Cinsel isteksizlik büyüsü nasıl bozulur diyorsanız, bilmeniz gereken pek çok detay yer almaktadır. Genel anlamda büyü bozma için şu gibi dualar yer almaktadır:

 1. Euzü besmele çekerek Fatiha suresi okumak
 2. Euzü besmele çekerek iki kul-euzü okumak
 3. Bir miktar suya Ayete’l Kürsi, İhlas, Felak ve Nas surelerini okumak, büyü yapılan kişinin bundan üç yudum içmesi, kalan kısmı ile de gusül alınması
 4. Sidr ağacının 7 adet yeşil yaprağının alınıp ezilmesi, bunun suyla karıştırılması ve üzerine Ayete’l Kürsi, İhlas ve kul euzü dualarının okunması, üç yudum içilmesi alındıktan sonra kalanıyla gusül abdesti alınması

Bunları uyguladığınızda daha rahat hissetmeniz mümkündür. 

Cinsel İsteksizlik Büyüsü İçin Neler Yapılabilir?

Cinsel isteksizlik büyüsü bozma kapsamında yapılabilecek pek çok şey vardır. Yukarıdakilerin yanı sıra üç kere salevat ve Fatiha, Ayete’l Kürsi, Kafirun, İhlas, Felak ve Nas surelerinin yedişer kere okunması da bulunmaktadır. Bireyin üzerine üflenmekte, yeniden okunarak hastanın yatağına, evin her yerine ve bahçeye üflenmesi gerekmektedir.

Ayrıca gün içerisinde günde 500 kere La Havle Vela Kuvvete İlla Billah okuma da verilmektedir. Buna başlarken ve bitirince 100 kere salevat getirilmektedir. Ha-Mim Mümin suresinin başından, Masir’e dek ve Ayete’l Kürsi okuma da yine yer almaktadır. 

Cinsel isteksizlik büyüsü bozma için ayrıca La ilahe illallahü vahdehü la şerike leh lehülmülkü velehülhamdü vehüve alâ külli şeyin kadir de yine okunabilecek dualar arasında bulunmaktadır. Eğer büyü yapıldığından şüpheleniyorsanız düzenli olarak okunmalıdır.

S.S.S.

Cinsel İsteksizlik Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Kişilerin davranışlarının ani şekilde değişmesi büyü belirtileri arasında verilmektedir. Bu bakımdan herhangi bir sebep olmadan cinsel isteksizlik yaşanması durumunda kişilerin aklına büyü yapıldığı gelmektedir. Bunun yanı sıra genel büyü belirtileri de bilinmesi gereken konular arasında bulunmaktadır. Büyü yapıldığından şüpheleniyorsanız Felak ve Nas gibi edebileceğiniz pek çok dua yer almaktadır.

Büyü Nasıl Bozulur?

Birçok kişi eşinin davranışlarında ani değişiklik olduğunda büyü yapıldığından şüphelenmektedir. Bu gibi durumlarda büyünün nasıl bozulacağı sorulmaktadır. Felak, Nas ve Ayete’l Kürsi surelerinin bu çerçevede okunması belirtilmektedir.
Bu dualar günün herhangi bir zamanında okunabilmektedir. Böylece Allah’ın izniyle büyüden kurtulmak da mümkündür. Bununla birlikte büyünün haram olduğu kişiler tarafından unutulmamalıdır. Bu nedenle büyü yapıldığından şüpheleniyorsanız dua etmeniz gerekmektedir.