Youtuber Kadir Hoca Kimdir?

4

Son zamanlarda sosyal medya üzerinden hepimizin aşina olduğu, komik ve bazen küfürlü videolarıyla kendinden sıkça söz ettiren Kadir Hoca isimli youtube kanalının sahibi Kadir Özkaraaslan’dır. Kadir Hoca Kimdir? sorusunun detayları yazımızda! Kadir Hoca, aynı zamanda Özkaraaslan GYM ve Kadir Özkaraaslan isimleriyle de bilinmekte.

Doğum Yeri: Döngel Kasabası/KOCAELİ

Kütük: Çayeli/RİZE

Yaşadığı Şehir: KOCAELİ

Doğum Yılı: 1966

Medeni Hal: Evli

Kadir Hoca evli olup, 1 kız ve 1 erkek olmak üzere 2 çocuk sahibidir. 4 Erkek torunu vardır. 1-10 yaşları arasında Almanya’da yaşamış olup sonrasında Türkiye’ye dönmüştür. Şuanda sadece Türkçe’yi bilmektedir. Kocaeli Başiskele Belediyesi’nde 26 sene çalışmış olup buna ek olarak Bodyguardlık ve 15 yıl boyunca spor salonu işletmeciliği yapmıştır. Body Building ve Youtube alanında oldukça başarılı olan Kadir Özkaraaslan’ın elinden nakliyecilik, Greyder iş makinesi kullanımı ve kaynakçılıkta gelmektedir.

Kadir hoca uzaktan eğitimlere karşı olduğu gibi isteyenlere uzaktan eğitim de vermektedir. İzleyici kitlesi kendisinin konuşma tarzını sevdiği için uzaktan eğitimlerinde sohbet amaçlı bazen spor hocası, bazen psiklolog bazen de hayat hocası olarak danışmanlık vermektedir.

Yakın zamanda küçük çaplı kalp krizi geçirip anju işlemi görmüştür. Şuanda +120.000 youtube takipçisi bulunmaktadır ve kendisine olan ilgi artarak devam etmektedir.

Kadir Hoca nasıl ünlü oldu?

Kadir hoca, kendine has konuşma tarzı ile ön plana çıktı. Videolarında günlük hayattan kesitler ve ders niteliğinde hatıralar anlatması seyircileri ile arasında bağ kurmasına neden oluyor. Bazı argo konuşmaları ise takipçileri tarafından viral hale gelmesine sebep oldu. Karadenizli olması da kendisine sempati duyulmasının sebeplerinden birisi olabilir. Kendisinin en meşhur laflarından birisi ise “Dümenden” oldu.

Kadir Özkaaslan Uzaktan Eğitim

Kadir Özkaraaslan, uzaktan eğitime karşı olduğunu belirtip aynı zamanda uzaktan eğitim dersi vermektedir. Uzaktan eğitimin aslında çok etkili olmadığını, “madem başka yerden eğitim alacaksınız, benden alın” mantığı ile eğitim gelirlerini yeni içeriklerine veya gündelik yaşamına bir katkı olarak saydığını belirtiyor. Uzaktan eğitime ek olarak canınızın sıkıldığı bir durumda sohbet, gündelik sohbet gibi ek olanaklar da sunuyor. Ücretler, son aldığımız bilgiye göre 200tl/ay şeklinde. Eğitim alabilmek için instagramdan mesaj atmanız halinde kendisi size dönüş yapacaktır.

Kadir Hoca’nın Orjinal Sosyal Medya Hesapları

Kadir Özkaraaslan’ın orjinal sosyal medya hesapları ise merak konusu.

4 Yorumlar
 1. Mükremin diyor

  Kadir hoca kraldır

 2. TESTO JR AHMET B diyor

  Kadir abim bee kralsın

 3. Dümen'ul Kadir Tayfadan Birisi diyor

  Çok dümenden bir yazı olmuş ama olsun

 4. Adem diyor

  Simdi tam nerde ,bende Derinceliyim ziyaret edip 2 küfürde ben yiyeyim