Youtuber Kadir Hoca Kimdir?

2 18.291

Youtuber Kadir Hoca Kimdir?

Son zamanlarda sosyal medya üzerinden hepimizin aşina olduğu, komik ve bazen küfürlü videolarıyla kendinden sıkça söz ettiren Kadir Hoca isimli youtube kanalının sahibi Kadir Özkaraaslan’dır. Kadir Hoca Kimdir? sorusunun detayları yazımızda!

Doğum Yeri: Döngel Kasabası/KOCAELİ

Kütük: Çayeli/RİZE

Yaşadığı Şehir: KOCAELİ

Doğum Yılı: 1966

Medeni Hal: Evli

Kadir Hoca evli olup, 1 kız ve 1 erkek olmak üzere 2 çocuk sahibidir. 4 Erkek torunu vardır. 1-10 yaşları arasında Almanya’da yaşamış olup sonrasında Türkiye’ye dönmüştür. Şuanda sadece Türkçe’yi bilmektedir. Kocaeli Başiskele Belediyesi’nde 26 sene çalışmış olup buna ek olarak Bodyguardlık ve 15 yıl boyunca spor salonu işletmeciliği yapmıştır. Body Building ve Youtube alanında oldukça başarılı olan Kadir Özkaraaslan’ın elinden nakliyecilik, Greyder iş makinesi kullanımı ve kaynakçılıkta gelmektedir.

Kadir hoca uzaktan eğitimlere karşı olduğu gibi isteyenlere uzaktan eğitim de vermektedir. İzleyici kitlesi kendisinin konuşma tarzını sevdiği için uzaktan eğitimlerinde sohbet amaçlı bazen spor hocası, bazen psiklolog bazen de hayat hocası olarak danışmanlık vermektedir.

Yakın zamanda küçük çaplı kalp krizi geçirip anju işlemi görmüştür. Şuanda +120.000 youtube takipçisi bulunmaktadır ve kendisine olan ilgi artarak devam etmektedir.

Kadir Hoca’nın Orjinal Sosyal Medya Hesapları

Kadir Özkaraaslan’ın orjinal sosyal medya hesapları ise merak konusu.

2 Yorumlar
  1. Mükremin diyor

    Kadir hoca kraldır

  2. TESTO JR AHMET B diyor

    Kadir abim bee kralsın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.