22 Nisan Burç Yorumları

0

22 Nisan Burç Yorumları

 

YÜKSELEN KOÇLAR

Sevgili Koçlar kariye hayatınızla ilgili kararlar alabileceğiniz, yeni kariyer başlangıçları için adım atacağınız bir gün olabilir. Aşk ve para için şanslı bir gün. Beklemediğin haberler karşısında şaşırabilirsin. Kazalara açık bir gün dikkat.. Mutlu günler dilerim..

YÜKSELEN BOĞALAR

Kariyerinde beklenmedik durumlar karşısında gerilebilir üstlerinle çatışma yaşayabilirsin. Sosyal çevren tarafından desteklendiğin , yeni kararlar aldığın bir gün olabilir. Yurtdışı, seyahat ve yeni eğitim fırsatları karşına çıkabilir. Mutlu günler..

YÜKSELEN İKİZLER

İş hayatında yeni sorumluluklar yeni projelere imza atabilir, belki de geçmişte verdiğin emeklerin karşılığını alabilir bir yükseliş terfi yaşayabilirsin. Parasal olarak şanslı bir haftadasın eline para geçebilir. Sağlık kontrollerini aksatmamanı öneririm.

YÜKSELEN YENGEÇLER

İkili ilişkilerde sorumluluklar kaynaklı krizler, ego çatışmaları yaşayabilirsin. Arkadaş çevrende, sosyal ortamında manüplatif davranışlara maruz kalabilirsin. Aynı zamanda yoğun iş temposunun olduğu bir gün olabilir, devam eden prıojeler ile ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsin. Mutlu günler dilerim.

YÜKSELEN ASLANLAR

Kariyer hayatında üstelerinle ve yöneticilerinle fikir birliğine varamayabilir, çatışmalar yaşayabilirsin. İkili ilişkiler de evlilik, sorumluluk alma isteğin olabilir. Ev aile ile ilgilenebilir bu konularda yeni kararlar alabilirsin. Mutlu günler..

YÜKSELEN BAŞAKLAR

Sevgili Başaklar eğitim seyahat yurtdışı konularına sorunlarla karşılaşabilirsin. Çocuklarla ilgili yeni eğitim planları yapabilirsin. Aşk için şanslı bir gün, belki de iş ortamın dan birinin ilgisini hissedeceksin. Harcamalarına dikkat etmeni öneririm. Mutlu bir gün dilerim.

YÜKSELEN TERAZİLER

Sevgili Teraziler aileniz ve eviniz ile ilgili gündemleriniz olabilir. Eski aşklar kapıyı çalabilir. İş hayatında yeni projeler imza atabilir, grup çalışmaları yapabilirsin. Mutlu bir gün dilerim.

YÜKSELEN AKREPLER

Ailene vakit ayırmak isteyebilir, aile içinde birtakım konularda kararlar verebilirsiniz. Kardeşlerinle ilgili haberler alabilirsin. Aracının bakım zamanı gelmiş olabilir. Mutlu bir gün dilerim.

YÜKSELEN YAYLAR

Maddi konularda güzel gündemler ve kariyer bağlantılı haberler alabilirsin.  Para konusunda şanslısın. Ailenle birlikte zaman geçirmek isteyebilir ya da evde bakım onarım, planlanması gereken gündemlerle ilgili yoğunlaşabilirsin. Mutlu bir gün dilerim.

YÜKSELEN OĞLAKLAR

Kendinle ilgilenebilir hayatın konusunda yeni planlar ve kararlar sürecine girebilirsin. Belki de spora diyete başlayabilir, görünümünü değiştirmek isteyebilirsin.  İkili ilişkilerde uyumu yakalayabilir güzel vakit geçirebilirsin. Mutlu günler..

YÜKSELEN KOVALAR

Merhaba sevgili Kovalar bugün yoğun bir tempo seni bekliyor. Hem kariyer hem de günlük rutinin  yoğun olabilir. Sunmak istediğin bir proje yada iş ile ilgili fikirlerin takdir görebilir. Seyahat ve uzun yolculuk planların olabilir. Mutlu bir gün dilerim.

YÜKSELEN BALIKLAR

Sevgili Balıklar biraz dinlenmek, içe dönmek, meditasyon yapmak ve sakin kalmak isteyebilirsin. Sağlık gündemlerin olabilir, kontrollerini aksatmamanı öneririm. Mutlu bir gün dilerim.