30 Nisan Beklenmeyeni Bekle Tutulması

0

Beklenmeyeni Bekle Tutulması (30 Nisan)

30 Nisan 23:28 de Boğa burcunun 10 derecesinde parçalı güneş tutulması gerçekleşecek. Bu tutulmada başrolde Uranüs ve boğa burcunu temsil eden konular hakim olacak. Boğa akrep aksında olacak tutulmada Yay burcu yükselecek. Boğa burcu para, sanat, toprak, taşınmaz mallar, tarım, bankalar, gıda, ilaç, müzik, estetik, doğa gibi konuları temsil eder, bu konularda kadersel beklenmeyen gündemlerimiz gelişebilir. Tutulma 6. Evde kuzey ay düğümü ve Uranüs’ün kavuşumu ile altıncı ev konuları olan sağlık çalışanları, çalışma hayatı ile ilgili konuları da gündemimize taşıyacak. Tutulmanı yöneticisi Venüs balık burcunda Jüpiter ve Neptün ile kavuşumda olacak, bu kavuşum yeni başlangıçlar yapmak, hayatımızda sağlamlaştırmak istediğimiz konularda ilahi destek alacağımızı gösterir. Marsın tutulmaya yapmış olduğu uyumlu açı yeni başlangıçlar yapmak istediğimiz ve aniden gelişen konularda motivasyonumuzun yüksek olacağını sonuçları hemen görebileceğimizi göstermektedir. Yükselende yay olması kişisel farkındalıklarımızın artacağını gösteriyor.

Dünya genelinde ekonomi, gıda, sağlık, sanat, güzellik konularında ilerlemeler değişimler, yeni koşullar gelişebilir. Satürn’ ün düğümlere olumsuz enerjisi sistemlerin değişmesi ve bu geçişteki zorlanmaları getirecektir. Depremler, volkanik patlamalar, doğal afetler yaşanabilir.

Türkiye genelinde topraklar, kökler, maddi kaynaklar, yükselende yay olması sebebi ile din, inanç, eğitim, adalet gibi konularda gündemlerimiz olabileceği gibi mecliste isim değişiklikleri, erken seçim gündemleri ve eyt konuları konuşulabilir.

KOÇ ve YÜKSELEN KOÇLAR

Merhaba sevgili Koçlar, para evinizde gerçekleşecek olan tutulma, başkalarından gelen gelirler konusunda fırsatlar sunacak, Tazminat, prim, kredi, miras, eş geliri ile ilgili gündemler olabilir. İşten ayrılabilir, yeni bir işe girebilir, ortaklı ticari girişim fırsatları olabilir. Ev yuva aile konularında hastalık ve bir takım zorlu gündemler olabilir. Araç alımı, değişimi, seyahat ve yeni eğitim gündemleriniz olabilir. Para ve aşk anlamında sizler için şanslı bir tutulma.. Güzelliklerin kolaylıkla gelmesini dilerim..

BOĞA ve YÜKSELEN BOĞALAR

Merhaba sevgili Boğalar 1. Evinizde gerçekleşecek olan tutulma tüm hayatınızı değiştirmek için fırsatlar sunacak. İmajınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. İlişkiler konusunda ani kararlar ve değişme isteği ilişkisi olanlarda sonlanma ya da ilişkiyi daha sağlamlaştırmak için ileriye adım atma, ilişkisi olmayanlar için yeni bir aşk söz konusu olabilir. Bazılarımız kariyerde terfi yaşarken bazılarımız İş değişimi ve ortaklı işlerde sonlanmalar yaşayabilirsiniz. Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız tarafından desteklendiğiniz bir süreçtesiniz. Eğitim, yurtdışı, hukuksal konularda yarım kalan işlerin tamamlanması sonlanması gibi gündemleriniz olabilir.

İKİZLER ve YÜKSELEN İKİZLER

Sevgili İkizler tutulma 12. Evinizde gerçekleşecek. Gizli kalmış birtakım konuları öğrenebilir, içe dönmek dinlenmek isteyebilir ya da tatile çıkabilirsiniz. Yurtdışı seyahati, yurtdışı ticaret girişimi yapabilir, çalışmak isteyebilirsiniz. Hukuksal konularda devam eden sürecinizde sonlanmalar yaşayabilirsiniz. Kariyer konusunda sonlanmalar yaşayan ikizler burcu olacağı gibi terfi alanlar da olacaktır. Anne ya da aileden birinin sağlık gündemleri ile ilgilenebilir, borçlar ve krediler ile ilgili yapılandırma yapabilirsiniz.

YENGEÇ ve YÜKSELEN YENGEÇLER

Sevgili Yengeçler sosyal çevrenizi değiştirebilir, topluluklara hitap eden yeni girişimlerle görünür olabilirsiniz. Ortaklı ticari girişimler, gruplarla yapılacak yeni projeler konusunda çevrenizden ve arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. Yurt dışı konuları, eğitim, seyahat, sosyal medya, dış ticaret, hukuksal konularınız gündemde olabilir bu konularda büyüme ve başarı elde edebilirsiniz.  İkili ilişkilerde sorunlar ve çekişmeler yaşanabilir.

ASLAN ve YÜKSELEN ASLANLAR

Sevgili Aslanlar 10 evinizde olacak tutulma kariyeriniz, anneniz, aile büyükleriniz ile ilgili konuları gündeminize taşıyabilir. Bazı aslan burçları kariyerde sonlanmalar ve yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Anne ve aile büyüklerini ile ilgili ani gelişen gündemleriniz olabilir.  Miras, nafaka, prim, tazminat, eş gelirleri konusunda şanslı bir dönem.. Sosyal çevrenizden maddi konularda destek alabilir, ortaklı iş girişimlerinde bulunabilirsiniz.

BAŞAK ve YÜKSELEN BAŞAKLAR

Sevgili Başaklar tutulma 9. Evinizde gerçekleşecek. Hukuk, seyahat, dış ticaret, sosyal medya konularında tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Çalışma ortamınızda yer değişimi gündemleri olabileceği gibi iş değişimi de yapabilirsiniz. Aşk konusunda şanslı bir döneme giren yalnız başaklar evlenecekleri kişi ile tanışabilir, ilişkisi olan başaklar evlilik kararı alabilir. Yeni eğitim gündemleriniz olabilir. Çocukları olan başaklar bu dönemde biraz çatışmalar yaşayabilir. Yer değişimi şehir değişimi konularını gündeminize taşıyabilirsiniz.

TERAZİ ve YÜKSELEN TERAZİLER

Sevgili Teraziler 8. Evinizde gerçekleşecek olan tutulma, borçlar, krediler, miras, prim, tazminat, eş gelirleri, ameliyat, estetik, operasyonlar, doğum konularını gündeminize taşıyabilir. Bu alanda yapılanma artış olabilir. Yeni bir işe girebilir, iş ortamınızda değişim yaşayabilirsiniz. Anne, baba, aile, ev yuva konularında sıkıntılı gündemleriniz olabilir. Ev almak veya satmak isteyebilirsiniz. Sosyal medya, hukuk, seyahat, dış ticaret, eğitim konularında destekleniyorsunuz.

AKREP ve YÜKSELEN AKREPLER

Sevgili Akrepler tutulma ikili ilişkileri ve ortaklıkları temsil eden 7. Evinizde gerçekleşiyor. Hayatınızın aşkını bulabilir ya da ilişkisi olanlar evlilik kararı alabilir. Evli olanlar çocuk sahibi olabilir. Bazı akrepler ilişkilerde, evliliklerde, ortaklıklarda sonlanmalar yaşayabilir. Yeni ortaklıklar, yeni sözleşmeler yapabilirsiniz. Maaş gelirleriniz artabilir, eş geliri, prim, tazminat, miras konularında şanslı gelişmeler olabilir.

YAY ve YÜKSELEN YAYLAR

Sevgili Yaylar günlük rutin, çalışma hayatı ve sağlığınızı temsil eden 6. Evde gerçekleşecek olan tutulma boyun, boğaz, troit, üreme organları ve kasık bölgesi ile ilgili sağlık gündemleri ile karşılaşabilirsiniz. İş hayatınız ile ilgili bitiş ve başlangıçlar olabilir. İkili ilişkilerde yeni gündemler başlatma ya da yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Yaşadığınız alanı değiştirmek, ev almak, yuva kurmak isteyebilirsiniz.

OĞLAK ve YÜKSELEN OĞLAKLAR

Sevgili Oğlaklar tutulma aşk, hobiler, çocuklar evinizde gerçekleşiyor.  Yeni bir aşk başlayabilir, hobilerinizi mesleğe çevirebilir, çocuk sahibi olmak için uygun bir zaman. Eğitimler, seyahatler, Sosyal medya ile yapılacak işlerle ilgili gündemleriniz olabilir, bu alanda başlattığınız işlerden verimli sonuçlar alabilirsiniz. Kardeşleriniz ve yakın çevrenizden desteklendiğiniz bir süreç. Yer değişimi yapmak isteyebilirsiniz.

KOVA ve YÜKSELEN KOVALAR

Sevgili Kovalar ev, aile, yuva, anne, babamızı temsil eden evde gerçekleşecek olan tutulmada, anne babanız ile ilgili sorumluluklar alabilir, ev değişimi yer değişimi yapabilir, ev alabilirsiniz. Bekar kovalar aile, yuva kurmak isteyebilir. Parasal anlamda rahatladığınız ve büyüdüğünüz bir dönem olabilir, yeni gelir kaynakları fırsatları gelebilir. Çocuklar ve aşk ile ilgili de olumlu ve keyifli bir sürece giriyorsunuz.

BALIK ve YÜKSELEN BALIKLAR

Sevgili Balıklar sizin için çok şanslı bir dönem 3. Evinizde gerçekleşecek tutulmada zihinsel olarak değiştiğiniz, yeni eğitimler, seyahatler yapmak istediğiniz, ticari girişimlerde bulunduğunuz bir süreç olabilir. Ehliyet almak, araç almak isteyebilirsiniz. Evinizi taşıyabilir, yer değişimi yapmak isteyebilirsiniz.  Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz, bu aşk sizi şifalandırabilir. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürme fırsatı sunan tutulma gerçekçi istikrarlı olduğunuz tüm isteklerinizi ve girişimlerinizi destekleyecek.