Tutulma Gününden Merhaba

0

Tutulma Gününden Merhaba

30 Nisan Parçalı Güneş tutulması gününden merhaba.. Bir çoğumuz yaklaşık on beş gündür bugün gerçekleşecek olan tutulmanın etkilerini almaya başladık. Boğa ve Akrep aksında gerçekleşecek tutulma Boğa burcunda ve kuzey ay düğümü tarafında gerçekleşecek.

Güneş tutulmaları yeni başlangıçları, boğa burcu sabit bir burç olduğu içinde yaptığımız atılımların uzun soluklu olacağını gösterir. Boğa burcu parayı, güveni, yöneticisi Venüs aşk ve ilişkileri temsil eder. Tam karşısında Akrep burcunda Güney ay düğümü hareket ediyor. Bir çoğumuz yeni para kaynakları, yeni kariyer fırsatları bulurken bazılarımız, işlerinde sonlanmalar yaşayacak yeni başlangıçları yapacaklar. Aşk ve ikili ilişkiler içinde aynı şekilde güven duymadığımız, sahip olmadığımızı ait olmadığımızı hissettiğimiz ilişkiler sonlanacak. Kısacası artık bize hizmet etmeyen, yarım kalmış konularda sonlanmalar yaşayacak ve çok sağlam adımlarla yeni başlangıçlara ilerleyeceğiz.

Tutulma Boğa Akrep aksında olduğu için boğa sağlam ayakları yere basan istikrarlı olma durumunu, Akrep ise kıskançlık kin, nefret, takıntı, manüplasyon konularını anlatmaktadır. Kendisi ile ilgilenen, tutarlı olan kazanacak çünkü kuzey ay düğümü boğada, başkalarını kıskanan, manüple eden ve bunda ısrar edenler ise kaybedecekler.