Haftalık Burç Yorumları (18-24 Nisan)

0

Haftalık Burç Yorumları (18-24 Nisan)

YÜKSELEN KOÇLAR

Sevgili koçlar haftaya kariyer ve iş konuları ile başlayabilirsiniz otoriteler ile olası tartışma ve problemler yaşanmaması için dikkatli olmanızı öneririm. İş yerinde yer değişimleri, işin sonlanması gibi gündemler olabilir. Bu hafta maddi açıdan sıkıntılı  görünüyorsunuz,  ailenizden maddi konuda destek görebilirsiniz. Geçmişte planlamış olduğunuz eğitim veya seyahat gündemlerinizi gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Yeni kariyer fırsatları araştırmak ve değerlendirmek için görüşmeler yapabilirsiniz. Aile bireyleri yada sizin sağlıkla ilgili veya operasyon gibi gündemleriniz olabilir.

YÜKSELEN BOĞALAR

Sevgili Boğalar ev yuva aile konularında bu hafta gündemleriniz olabilir. Bu konularda kararsızlıklar yaşadığınız durumlar olabilir. Sosyal çevrenizden İş ve kariyer kaynaklı destek görebilir, yeni bağlantılar oluşturabilirsiniz. Kariyeriniz kaynaklı eğitim ya da seyahat gündemleriniz olabilir. Sağlık konusunda devam eden rutin sağlık kontrolü gündemleriniz olabilir. Güzel bir hafta geçirmeniz dileklerimle..

YÜKSELEN İKİZLER

Sevgili ikizler, sosyal çevrenizden ya da yakın arkadaşlarınızdan birisi ile yaşayacağınız sorun canınızı sıkabilir. Ev alma, ev satma yer değiştirme gibi gündemleriniz olabilir. Kariyerinizde bugüne kadar göstermiş olduğunuz özverinin karşılığını alabilir, yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Ailenizden birisinin sağlığıyla ilgili gündemleriniz olabilir. Kariyer ve para konusunda şanslı bir hafta sizleri bekliyor. Mutlu haftalar dilerim.

YÜKSELEN YENGEÇ

Sevgili Yengeçler haftaya aşk, ilişkiler, çocuklarla ilgili gündemlerle başlayabilirsiniz. İkili ilişkilerde, evliliklerde ve ortaklıklarda sonlamalar yaşayan yengeç burçları olabilir. Bazı yengeç burçları kariyerlerinde terfi alabilir yada yeni bir işe başlayabilirler. Eşinizin ya da partnerinizin ailesiyle ilgili sıkıntılar yaşanabilir. Arkadaş çevrenizden sürprizli haberler alabilirsiniz. Mutlu haftalar dilerim..

YÜKSELEN ASLANLAR

Sevgili Aslan burçları haftaya eğitim, seyahat, hukuk konularında gündemlerle başlayabilirsiniz. Eşinizin ailesiyle ilgili gündemleriniz olabilir. Yeni seminerler için iş  seyahat planları yapabilirsiniz. Bu hafta aşk ve ilişkiler konusunda huzurlu bir hafta olabilir. Hafta ortası iş hayatınızda yeni projeler ve grup çalışmalarına katılabilirsiniz. İlişkilerde hafta sonuna doğru sorumluluklar kaynaklı problemler yaşanabilir maddi olarak rahat bir hafta sizi bekliyor. Güzel bir hafta dilerim..

YÜKSELEN BAŞAKLAR

Sevgili Başaklar; hafta başı eğitim, seyahat, sosyal medya, hukuksal konular, sınavlar gibi gündemlerle başlayabilirsiniz.  Yakın çevreyle iletişim günlerimiz hafta başı yoğun olabilir. Yeni ticaret fırsatları karşınıza çıkabilir. Çalışma ortamınız da gelim yaşanabilir. Aşk ve çocuklar konusunda baskıcı bir tutum izleyebileceğimiz bir hafta olabilir. Yeni eğitimler yeni projelerle için çalışmalara başlayabiliriz. İkili ilişkilerde konuşarak sorunlarımızı çözebiliriz. Mutlu haftalar dilerim..

YÜKSELEN TERAZİLER

Sevgili Teraziler haftaya ev yuva aile konularında gerilimli gündemlerle başlayabilirsiniz. Para ile ilgili sıkıntılı bir süreçten geçiyor olabilirsiniz. Hafta ortası ikili ilişkilerinizde  maniplasyon baskı sorunları ve çekişmeler yaşanabilir. Ortaklı iş girişimleri potansiyeli, iş hayatında uyumlu gündemler gelişebilir, yeni projelere başlayabilirsiniz. Hafta ortası sağlık kontrollerinizle ilgili gündemleriniz olabilir hafta sonuna doğru harcamalarınız artabilir. Mutlu haftalar..

YÜKSELEN AKREPLER

Sevgili Akrepler haftaya kariyer gündemlerinizle başlıyorsunuz, yöneticilerinizle ego savaşları ve gerilimler yaşanabilir. İkili ilişkilerde olumlu ilerlemeler yaşanabilir, ilişkisi olmayanlar için yeni aşklar gündemde.. Çocuklarınızla ilgili konularla ilgilendiğiniz bir hafta olabilir. Hafta ortası ikili ilişkilerinize vakit ayırmak ve birlikte zaman geçirmek isteyebilir, ilişkinize yoğunlaşabilirsiniz. Güzel bir hafta olması dileklerimle..

YÜKSELEN YAYLAR

Sevgili Yaylar hafta başında iş ortamınız, çalışma arkadaşlarınız, varsa evcil hayvanlarınız ile ilgili gündeminiz olabilir. Arkanızdan dönen konuları öğrenebilir gerilimler ve sorunlar yaşayabilirsiniz. Geçmişte yaşamış olduğunuz bir olay tekrar karşınıza çıkabilir, bu durum biraz canınızı sıkabilir. Yeni iş fırsatları projeler, anlaşmalar yapabilirsiniz. bugüne kadar çalıştığınız sektörden farklı bir sektöre geçmek isteyebilirsiniz. ev yuva aile konularında olumlu gündemleriniz var. Mutlu haftalar dilerim..

YÜKSELEN OĞLAKLAR

Sevgili Oğlaklar sosyal çevrenizden olumsuz haberler alabilir ya da bir arkadaşınızla maddi konular konusunda gerilim yaşayabilirsiniz. Ortaklı bir ticari girişimde bulunmak isteyebilir, bunun için yatırım yapabilirsiniz. Ev aile konularında gerilimler sorunlar yaşanabilir, aile yelerinin sağlık sorunları ile ilgilenebilirsiniz. İlişkisi olmayanlar için sosyal çevrenizden birisiyle tanışabilir yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Hobileriniz, çocuklarınız, sanat, spora başlamak gibi gündemleriniz olabilir. Hafta sonu harcamalarınıza dikkat etmenizi öneririm. Mutlu haftalar..

YÜKSELEN KOVALAR

Sevgili Kovalar haftaya anneniz ile ilgili gündemle başlayabilirsiniz. İkili ilişkilerde, ortaklıklarda ego çatışmaları yaşanabilir. Ev alma, ev satma yer değiştirme, tadilat gibi gündemleriniz olabilir para konusunda şanslı bir hafta.. Eşinizin ailesiyle ilgili konularda yoğun bir akışın olduğu hafta olabilir. Mutlu haftalar..

YÜKSELEN BALIKLAR

Sevgili Balıklar kariyerinize destekleyen yeni eğitimler almak isteyebilir, seminerlere katılabilirsiniz. Yurdışı ve hukuksal konularda ilerleyen süreçleriniz olabilir. Yakın çevrenizden ani gelişen durumlar ile ilgili haberler alabilir, iletişimin çok hızlı aktığı aktif bir hafta geçirebilirsiniz. Hafta sonuna doğru yakın çevrenizden birisi ile yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Güzellik, estetik, kişisel bakımınızla ilgilenebilirsiniz. Güzel bir hafta geçirmenizi dilerim..