Eşlere Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır Ve Bozulur?

0

Eşlere yapılan büyüyü bozma, evli kişilerin sorduğu sorulardan bir tanesidir. Genel anlamda büyüyü anlamanın pek çok yolu olduğu söylenmektedir. İşte tam bu noktada merak edilen soru ise eşlere yapılan büyü nasıl bozulur olmakta.

Evliler eşinin kendisine olan davranışları ani şekilde değiştiğinde doğal olarak bunun nedenlerini sorgulamaktadır. Bu durumlarda birçok sebep düşünülmektedir. Büyü de bunlardan bir tanesi olmaktadır.

Her ne kadar endişe verici gibi dursa da büyü yapıldığından şüpheleniyorsanız, okuyabileceğiniz çok sayıda dua bulunmaktadır. Ancak İslam dininde büyünün haram olduğu hiçbir zaman unutulmamalı, büyüyü bozmak için büyüye başvurulmamalıdır. 

Büyü Belirtileri Nelerdir?

Eşlere yapılan büyüyü bozma için çok sayıda dua yer almaktadır. Bu gibi durumlarda genel anlamda büyü yapıldığı zaman ne gibi belirtilerin olduğu bilinmelidir. Bu kapsamda bir kişiye karşı büyü yapılmışsa, evde mevcut olan evcil hayvanların davranışlarının farklılaşacağı söylenmektedir. Ayrıca şu gibi faktörler de yine yer almaktadır:

  1. Bireye karşı büyü yapılmışsa bayılacak, kendisinden geçecek gibi hissettiği söylenmektedir. 
  2. Büyü gerçekleştirilmişse kişinin vücudunun kasılıp titrediği söylenmektedir. Ayrıca kişinin vücuduna sıcaklık girdiği, ani korkular hissedildiği de belirtilmektedir. 
  3. Vesvese ve evham gibi durumların da kişilerde gözlemleneceği söylenmektedir. 
  4. Bir kişiye büyü yapılmışsa, karakterinin aniden değişeceği belirtilmektedir.

Ayrıca kişinin karakterinin aniden değişeceği de yine büyünün belirtileri arasında gösterilmektedir. Örnek olarak kişiler sakin bir karaktere sahipse, aniden sinirleneceği söylenmektedir. Eğer büyü nasıl anlaşılır diyorsanız, bunların her biri bilmeniz gereken ayrıntılar içinde bulunmaktadır.

Eşlere Yapılan Büyüyü Bozma

Eşine karşı büyü yapıldığını düşünen pek çok kişi bulunmaktadır. Bu gibi durumlarda neler yapılabileceği kişilerin akıllarında bulunmaktadır. Bu gibi durumlarda edilebilecek çok sayıda dua yer almaktadır:

  1. Euze-besmele okuduktan sonra Fatiha suresini okumak
  2. Euzü-besmele okuduktan sonra iki kul-euzü okumak
  3. Bir miktar su alarak buna Ayet-el Kürsi, İhlas, Felak-Nas surelerini okumak.  Büyü gerçekleştirildiği düşünülen kişinin üç yudum bu sudan içmesi ve sonrasında kalan kısmıyla gusül alınması 

Bunların yanı sıra Sidr ağacının yedi tane yeşil yaprağının alınıp ezilmesi, ardından suyla karıştırıldıktan sonra üzerine Ayet-el Kürsi, İhlas, Kul Euzü dualarının okuması da yine belirtilmektedir. Ardından kişinin bundan üç yudum içmesi, sonrasında kalanı ile gusül alması söylenmektedir. Eşlere yapılan büyüyü bozma kapsamında bunların hepsi bilinmesi gereken dualar arasındadır. 

Büyüyü Bozma İçin Hangi Dualar Okunabilir?

Büyü bozma duası olarak okunabilecek çok sayıda dua yer almaktadır. La ilahe illallahü vahdehü la şerike leh lehülmülkü velehülhamdü vehüve ala külli şeyin kadir de bunlardan bir tanesi olmaktadır. Gün içerisinde 500 defa La Havle Vela Kuvvete İlla Billah da yine yer almaktadır.

Üç defa salevat getirme ve Fatiha, Ayet-el Kürsi, Kafirun, İhlas, Felak-Nas surelerini yedişer defa okumak da yer almaktadır. Büyü yapıldığı düşünülen kişinin üzerine üflendikten sonra tekrar okunmakta ve kişinin yatağına evin her yerine ve bahçeye üflenmektedir.

S.S.S.

Eşlere Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır?

Eşinin kendisine karşı davranışı değiştiğinde büyüden endişelenen pek çok kişi bulunmaktadır. Genel anlamda büyü belirtileri arasında kişinin karakterinin değişeceği dahil pek çok durum yer almaktadır. Bunun yanı sıra sakin bir kişiliğe sahipse bunun aniden değişebileceği belirtilmektedir.

Eşlere Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Büyüyü bozmak için çok sayıda dua yer almaktadır. Felak, Nas ve Ayet-el Kürsi bunlardan sadece bazıları olmaktadır. Tüm bunların yanı sıra İslam dininde büyünün haram olduğu da hiçbir zaman unutulmamalıdır. Bu nedenle büyüyü bozmak için büyü yapılmamalı ve dua edilmelidir.