Söke En İyi Avukat

0

Söke En İyi Avukat

Söke en iyi avukat, hem gerçek hem de tüzel şahısların yargı önünde savunmasını yapmaktadır. Hukukun her dalında çalışan Poyraz Berke Şakru, yasal ve hukuki işlemlerde yol gösterici olarak çalışmaktadır. Müvekkillerine güncel yasa ve mevzuatlar ışığında yardımlar sunmaktadır.

Bunların yanı sıra müvekkillerinin argümanlarını savunmakta ve davalarını da takip etmektedir. Sunduğu hizmetler arasında şu gibi dava türleri de yer almaktadır;

 1. Gayrimenkul Yönetim Danışmanlığı
 2. Gayrimenkul Hukuku
 3. Bilişim Hukuku
 4. Ticaret Hukuku
 5. İş Hukuku
 6. İdare Hukuku
 7. Ceza Hukuku,
 8. Kooperatifler Hukuku
 9. Gayrimenkul ve Portföy Hukuku
 10. Miras Hukuku
 11. Aile Hukuku
 12. İcra ve İflas Hukuku
 13. Vergi Hukuku
 14. Sözleşmeler ve Borçlar Hukuku
 15. Tüketici Hukuku

Söke en iyi avukat olarak Poyraz Berke Şakru bunlar dışında yer alan konularda da hukuki çözümler teklif etmektedir. Hukuki destek almak istiyorsanız hemen iletişime geçebilirsiniz.

Söke Boşanma Avukatı

Boşanma çiftlerin birlikteliklerinin resmi bir şekilde sona ermesini ifade etmektedir. Günümüzde anlaşmalı ve çekişmeli olarak iki tür boşanma yer almaktadır. Çekişmeli davalar daha detaylı olarak incelendiği için sonuçlanma süreci daha uzundur.

Bu bakımdan Söke en iyi avukat ile çalışmanız bu süreci daha iyi idare etmenize olanak tanır. Anlaşmalı davalar, çiftlerin en az 1 sene birlikte kaldıktan sonra başvurabildikleri bir türdür. Bu kapsamda bir protokol imzalanmakta, böylece 1 ya da 2 celsede ayrılmak mümkün olmaktadır.

Avukat Poyraz Berke Şakru bunların her ikisinde de size en iyi çözümleri teklif etmektedir.

Söke Nafaka Davaları Avukatı

Nafaka kendi içerisinde farklı alt kategorilere sahiptir. Bu çerçevede yardım, iştirak, yoksulluk ve tedbir gibi nafakalar yer alır. Tümü içinde farklı detaylara sahiptir. Söke en iyi avukat, bunların hepsinde size en iyi çözümler teklif etmektedir.

Nafaka ödemleri, ödemeyecek bireyin gelir durumuna göre belirlenmektedir. Lakin bu konuda söz sahibi hakimdir. İlgili şahsın ekonomik durumunu gösteren tüm evraklar incelenmekte, buna göre gerekli kararlar alınmaktadır.

Ne var ki sonradan yeniden dava açılması mümkündür. Eğer çocukların gideri yükselmişse ya da nafaka alanın maddi durumu iyileşmişse, geliri artmışsa dava yoluna gidilmesi mümkündür.

Eğer nafaka vermesi gereken taraf vermezse bunu alabilmek için haciz ve icra gibi yollara gitmek de mümkündür. Söke en iyi avukat, nafaka sürecini en iyi şekilde yönetmektedir.

Nafaka davalarınızda yardım almak istiyorsanız veya konu hakkında hukuki danışmanlığa ihtiyacınız varsa, Poyraz Berke Şakru ile iletişime geçebilirsiniz.

Söke Gayrimenkul Avukatı

Eşya hukukuna giren Gayrimenkul Hukuku, kendi içerisinde farklı dallara ayrılmaktadır. Ancak bunların hepsi müvekkillerin ihtiyaçlarına göre özel bir şekilde planlanmaktadır. Poyraz Berke Şakru bu konuda,

 1. Taşınmaz mallar ile ilgili hukuki tespit gerektiren durumlar,
 2. Taşınmaz ve mal yönetimi,
 3. Gayrimenkul alım ve satım sözleşmeleri,
 4. Taşınmaz devirleri,
 5. Kiralama süreçleri,
 6. Gayrimenkul finansmanları,
 7. Proje değerlendirmeleri,
 8. Tapu dairesi işlemleri,

Gibi konularda çözümler sunmaktadır. Söke avukatı olarak, gayrimenkul hukukunun tüm dallarına bakmaktadır. Bunlardan bazıları Muris muvazaası, el atmanın önlenmesi, eşler arasında adi ortaklık ilişkisi ve izale-i şüyu gibidir.

Söke Miras Hukuku

Söke en iyi avukat, miras hukuku konusunda da size ayrıntılı çözümler teklif etmektedir. Bu tür davalar geniş bir yapıya sahip olup bazıları,

 1. Tenkis davası,
 2. Tapu iptal davası,
 3. İstihkak davası,
 4. Veraset belgesinin iptali davası,
 5. Miras sözleşmesinin iptali davası,
 6. Taksim ve İzale-i Şuyu davaları,

Poyraz Berke Şakru bunların dışında da çözümler sunmaktadır. Söke en iyi avukat olarak en iyi sonuçlara ulaşmanıza olanak tanır.

Söke İş Hukuku Avukatı

Hukuk içerisinde İş Hukuku alanı çok geniş bir alanı içerisine almaktadır.Dolayısıyla Avukat Poyraz Berke Şakru bu başlık altına giren her davaya bakmaktadır. Bunlardan bir bölümü,

 1. İşe İade Davası,
 2. İhbar Tazminatı Davası,
 3. Eşit Davranmama Tazminatı Davası,
 4. Boşta Geçen Süre Tazminatı Davası,
 5. İşe Başlatmama Tazminatı Davası,
 6. Kıdem Tazminatı Davası,
 7. Sendikal Tazminat Davası,
 8. Kötü Niyet Tazminatı Davası,
 9. Bakiye Süre Ücreti Davası,
 10. Mobbing Sebebiyle Tazminat Davası,

Şeklindedir. Söke en iyi avukat ile iletişime geçerseniz ayrıntılı hukuk yardımları alabilirsiniz.

Söke Mal Paylaşım Davaları

Mal paylaşım davaları boşanma davası ile birlikte açılabilse de, bu halde mahkeme boşanmanın bir neticeye kavuşmasını bekler. Dolayısıyla söz konusu davalar boşanma ardından gerçekleştirilir. Çiftler gerek  anlaşmalı gerekse çekişmeli bir şekilde ayrılabilir.

Bu davalar yaklaşık olarak 1 ile 1,5 arasında sürdüğü için Söke en iyi avukat ile çalışmak hem süreci daha iyi yönetmenize hem de istediğiniz hukuki çözümleri almanıza olanak tanır. Ayrıca mal paylaşımı boşanma kesinlik kazandıktan sonra 10 sene içinde açılmalıdır. Bu davaları uzman bir şekilde yönetmekte olan Poyraz Berke Şakru, size en iyi çözümleri teklif etmektedir.

Söke Avukat

Söke avukat olarak hukuki hizmetler veren Poyraz Berke Şakru, hukukun tüm alanlarında faaliyet göstermektedir. Bu bakımdan avukatlık kapsamına giren hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız iletişime geçebilir, aradığınız çözümlere en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Hukukun tüm dallarında profesyonel bir şekilde hizmet veren Poyraz Berke Şakru ile iletişime geçerek, hukuki konu hakkında bilgi verebilirsiniz.