Hafalık Burç Yorumları ( 11-17 Nisan)

0

Hafalık Burç Yorumları ( 11-17 Nisan)

Yeni bir haftadan herkese selamlar. Sağlıklı, neşeli, keyifli bir hafta geçirmenizi diliyorum. Sizler için bu haftaki burç yorumlarımı kaleme aldım. Beni instagram profilimden takip edip detaylı sorularınızı sorabilirsiniz.

 

Koç Burcu

Sevgili koçlar haftaya hobileriniz, spekülatif yatırımlarınız ile ilgili konular ve çocuklarınızla ilgili bir gündemlerle
başlayabilirsiniz. Uzun zamandır hazırlığını yapmış olduğunuz bir konu hakkında başlangıç yapabilirsiniz. Aşk belki de bu hafta size göz kırpacak tutkulu bir aşka adım atabilirsiniz. Hafta ortası ev aile yuva konuları gündeminiz olabilir, hafta içi harcamalarınız artabilir. Çalışma hayatınızda ani gelişen gündemler ve konular olabilir. Hafta sonuna doğru sağlık konuları, aileden birinin sağlık problemi ile ilgilenebilirsiniz. Borçlar kredileriniz konusunda yeni planlamalar yapabilir bazılarınız kredi başvurusu yapabilirsiniz. Sağlık kontrollerinizi aksatmamanızı öneririm.
Güzel bir hafta dilerim.

Boğa Burcu

Sevgili boğalar bu hafta başı gündeminiz ev aile yuva konuları olacak, bazılarınız taşınma kararı alabilir,
evde tadilat gündemleriniz olabilir. Kariyer bağlantılı ya da aile bireyleri kaynaklı ani gelişmeler yaşanabilir.
İş değişimi yada yeni iş arayışı içine girebilirsiniz. Yarım kalan aşklar ilişkilerle ilgili olumlu ilahi akış olabilir. Günlük rutininizde ve çalışma hayatınızda hafta ortası temponuz artabilir. Yeni projeler iş bağlantıları yada iş değişimi yapanlar olabilir. Ortaklı işler ve ilişkilerde krizler yaşanabilir. Hafta ortası çocuklar hobiler eğlence spekülatif yatırımlar sanat gibi konularda gündemleriniz olabilir. Hafta sonu sevdiğinizle bir araya gelme birlikte vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Mutlu haftalar.

İkizler Burcu

Sevgili ikizler bu hafta gündeminiz kardeşleriniz, ticari girişimler, iletişim, seyahat gibi konular olabilir. Bazılarınız şehir değiştirebilir, yeni bir eğitim ve seyahat planları yapılabilir. Sosyal çevrenizden alacağınız desteklerle kariyerinizde yeni fırsatlar gündeme gelebilir, yurtdışı ile ilgili planlar yapabilirsiniz. Kariyerde değişim ve yeni atılımlar için uygun fırsatlarla karşılaşabilir değerlendirmek isteyebilirsiniz. Aşk ve İkili İlişkilerde güven ve maddi kaynaklı sorunlar ayrılıklar yaşanabilir. Güzel bir hafta dilerim.

Yengeç Burcu

Sevgili yengeçler yeni haftada parasal konularda gündemleriniz olabilir. Kariyer kaynaklı para girişinde artış olabilir
Yeni eğitimlere başlamak isteyebilir, yurtdışı planları seyahat planları yapabilirsiniz. Unutmuş olduğunuz bir vergi,
borç karşınıza çıkabilir. Bazılarınız kredi çekmek isteyebilir. iletişimin ve haberleşmenin yoğun olduğu hafta ortasında, ortaklı iş girişimleri için atılımlar yapabilirsiniz. Sağlık sorunları ile karşılamamak adına kontrollerinizi ihmal etmeyin. Aile bireyleri ile sıkıntılı gündemlere çözüm arayışında olabiliriniz.
Hafta sonuna doğru aşk, ilişkiler, hobileriniz için vakit ayırabilir sevdiklerinizle, çocuklarınızla vakit geçirebilirsiniz.
Bekar yengeçler hafta sonu geçmişten bir aşk kapınız çalabilir. Mutu haftalar dilerim.

Aslan Burcu

Sevgili aslanlar bu hafta özellikle ikili ilişkiler konusunda ön plana çıkmak isteyebilirsiniz. Görünümünüzle ilgili değişim yapmak isteyebilir, diyet ve spor için adım atabilirsiniz. Yeteneklerinizle ilgili bir eğitime başlamak isteyebilir, seyahat ve yurtdışı planları yapabilirsiniz, hukuksal konularda olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili yeni başlangıçlar, terfi, yeni sözleşmeler olabilir. Sosyal çevre ve arkadaşlarınızla ilgili gündemler sebebi ile ilişki yada evliliklerde sorunlar yaşayabilirsiniz. Kredi çekmek, prim, tazminat gelirleri konusunda gündemleriniz olabilir. Yakın çevre kardeşlerle ilgili olumlu güzel haberlerin olduğu hafta ortasında arabanıza bakım yaptırmak isteyebilir, seyahat planları yapabilirsiniz. Güzel bir hafta dilerim.

Başak Burcu

Sevgili başaklar hafta başında sağlık kontrolleriniz ve hastane gündemleriniz olabilir. İçinize dönmek ve yalnız kalmak istediğiniz bir hafta olabilir. Arkanızdan dönen dedikodular ve düşmanlarınızı fark edebilirsiniz.
hafta ortasında kendinizle ilgilenmek isteyebilir, bakım estetik gibi dış görünüşünüzle ilgili değişim planları
yapabilir, spora başlayabilirsiniz. Yeni iş girişimleri yeni kazanç kapıları arayışına girebilir ortaklı işlerden kazanç
sağlayabilirsiniz. Hafta sonuna doğru kardeşler yakın çevre gündeminiz olabilir, seyahat ve yeni eğitim planları
yapabilirsiniz. Ailenizden bir bireyin sağlık gündemi ile ilgilenebilirsiniz. Güzel bir hafta dilerim.

 

Terazi Burcu

Sevgili teraziler bu hafta topluluklar, arkadaşlıklar, grup aktiviteleri, ortak çalışmalar içinde olabilirsiniz. Kariyer kaynaklı pirim ek ödeme gibi beklediğiniz paralar gelebilir. Aşk ve ilişkilerimiz konusunda sorumluluk almak isteyebilir ilişkiyi ileriye taşıyacak ciddi adımlar atabilirsiniz. Hafta içinde aileden birinin veya kendinizle ilgili sağlık kontrolleriniz kaynaklı hastane ziyaretiniz olabilir. Bazılarınızın ameliyat gündemleri olabilir. Hafta sonuna doğru kendinizi yorgun hissedip içinize dönmek inzivaya çekilmek isteyebilirsiniz. Hafta sonu bakım, kuaför, alışveriş gibi gündemleriniz olabilir. Mutlu haftalar.

Akrep Burcu

Sevgili akrepler kariyer alanında olumlu gelişmeler, üstler ve astlarınızla uyumlu bir sürecinizin olduğu bir
haftaya başlıyorsunuz. Yeni projelere imza atabilirsiniz. Hafta ortasında çocuklarla ilgili gündemlerimiz olabilir.
Bazılarımız anne ve baba olacağını öğrenebilir. Yer değişimi, taşınma kararı alanlar yada evde tadilat gündemleri olabilir. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz ortaklığı ve projeleri hayata geçirebilirsiniz. Gizli kalmış bir takım konuları öğrenebilirsiniz. Pazar günü yeni bir eğitim için ya da seyahat için planlar yapabilirsiniz. Mutlu bir hafta dilerim.

Yay Burcu

Sevgili yaylar bu hafta gündeminiz eğitim, kariyer, sınavlar, seyahatler ve yurtdışı planları olabilir.
Evli olanlar eşinin ailesi ile ilgili olumlu haberler alabilir. Hafta ortası kariyerinizde şans sizden yana yeni projeler,
anlaşmalar yapabilir hazırlıklara başlayabilirsiniz. İş yaşamınızda değişim ya da terfi kaynaklı gelir durumunuzda
artış sağlayabilir. Hafta sonuna doğru sevdiklerinizle sosyalleşmek isteyebilir topluluklarla programlar yapabilirsiniz. Pazar günü evde dinlenmek isteyebilir sağlığınız için meditasyon ve kürler yapmak isteyebilirsiniz. Mutlu haftalar dilerim.

Oğlak Burcu

Sevgili oğlaklar hafta başı gündeminiz borçlar, krediler, miras ve ortak gelirleri olabilir.
Bazılarınızın ameliyat gündemleri olabilir. Hafta ortasında hukuksal konular, eğitimler ve yurtdışı gündemleriniz olabilir. Hafta sonuna doğru kariyer konusunda yoğun bir tempoya girebilir, yeni anlaşmalar ve ortaklıklar yapabilirsiniz. Pazar günü arkadaşlarınızla sosyalleşmek ve eğlenmek isteyebilirsiniz. Güzel bir hafta geçirmenizi dilerim.

Kova Burcu

Sevgili kovalar hafta başında ikili ilişkiler, ortaklıklar gündeminiz olabilir. Bazılarınızın ilişkilerinde ego kaynaklı krizler Ve sonlanmalar yaşanabilir. Hafta ortasında krediler, borçlar, miras konuları ile ilgili gündemler olabilir. Hafta sonuna doğru hukuksal devam eden konularınız ile ilgili gündemler olabilir. Seyahat planı yapabilir, kişisel gelişiminiz için eğitim almak isteyebilir, seminerlere katılabilirsiniz. Hafta sonu kariyer konusunda yeni planlar ve arayışlar içine girebilir, annenizi ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Mutlu bir hafta dilerim.

Balık Burcu

Sevgili balıklar yoğun bir iş temposu ve yeni iş projeleri ile haftaya başlıyorsunuz.
Koşuşturmaca ve tempo sağlık konusunda sizleri zorlayabilir. Hafta ortasında gündeminiz ikili ilişkiler ve ortaklıklar.
Dengeyi bulmaya çalışmak ve ikili olabilmek adına kararlar alabilirsiniz. Krediler, borçlar atlamış olduğumuz vergiler karşımıza çıkabilir. Hafta sonu seyahat planları yapabilir. Yeni bir eğitim kararı alabilirsiniz. Mutlu bir hafta geçirmenizi dilerim.