İkizler Burcunda Yeni Ay

0

İkizler Burcunda Yeni Ay

İkizler burcunun 9 derecesinde meydana gelecek olan yeni ay esnasında terazi burcu yükseliyor. İkizler Burcu iletişim, seyahat, kardeşlerimiz, eğitim, ticaret, binek araçlar gibi konuları temsil etmektedir, bu konularda yeni başlangıçlar yapmak isteyebiliriz. Merkür’ün hala retro oluşu girişimlerimizde sarkmalar ve gecikmelere sebep olabilir. Yeni iş fırsatları, evlilik, sağlık konusunda sıkıntıları olanlarda şifalanmalar ve tüm bu konular ile ilgili sorumluluklarımız gündemimiz olabilir.

 

YÜKSELEN KOÇ

Yeni ay üçüncü evinizde gerçekleşiyor. Yakın çevre, kardeşleriniz, eğitim, iletişim, seyahat, tayin, yer değişimi, atama , terfi gibi konularda fırsatlar karşınıza çıkabilir. Ticari girişim fırsatlarınız olabilir.

YÜKSELEN BOĞA

2. evinizde gerçekleşecek olan yeni ay yeni para kaynakları için fırsatlar getirebilir.Yurd dışı bağlantılı işlerdeki sorunlarınız çözülebilir, kredi çekebilir, borçlarınızı kapatabilirsiniz. Gizli düşmanlar ve arkanızdan dönen oyunları öğrenebilirsiniz.

YÜKSELEN İKİZLER

1. evinizde gerçekleşecek olan yeni ay hayatınızın bütün alanları ile ilgili yenilikler ve hedefleriniz ile ilgili gelişmeler sunabilir. Terfi, yeni iş fırsatları, Aşk, ilişkisi olanlar için evlilik, çocuk sahibi olmak isteyenler için çocuk haberleri gelebilir. Gizli kalan konularda aydınlanmalar ve çözülümler yaşayabilirsiniz.

YÜKSELEN YENGEÇLER

12. ci evinizde gerçekleşen yeni ay, yurtdışı konuları, işe girme, belediyeler, yurtdışına taşınma gibi konuları gündeminize taşıyabilir. kariyerinizde şanslar ve fırsatlar.. evlilik ve ortaklıklarda yeni fırsatlar ve olumlu gündemler yaşayabilirsiniz. Sağlık problemlerinizde şifalanma ve tedavi yöntemleri ile karşılaşabilirsiniz.

YÜKSELEN ASLANLAR

11. evinizde gerçekleşecek olan yeni ay hedefleriniz hayalleriniz konusunda arkadaşlarınızdan ve topluluklardan gelecek fırsatlar, yeni bir arkadaş ve sosyal çevre fırsatları ve başlangıçlar yaşayabilirsiniz. eğitim konularında yeni fırsatlar, taşınma yer değişimi yaşayabilirsiniz. eş ve ortaklarla problemler yaşanabilir.

YÜKSELEN BAŞAKLAR

10. evinizde gerçekleşecek olan yeni ay, iş, kariyer alanında yükselme, terfi, atama konularında şans, yeni ortaklıklar ve bu konuda aileden ve partnerden gelecek destekler alan başak burçları olabileceği gibi işinden ayrılan, sağlık problemleri yaşayan başaklar da olabilir.

YÜKSELEN TERAZİ

9. evinizde gerçekleşecek olan yeni ayda Kariyer de fırsatlar sebebi ile yer değişimleri, eğitimler , seminerler ve seyahatleri gündeminize taşıyabilir. yeni bir ilişki gündeminiz olabilir, ilişkisi olanlar evlilik kararı alabilir, yeni kariyer fırsatları ile karşılaşabilirsiniz.

YÜKSELEN AKREPLER

8 evinizde gerçekleşecek olan yeni ay ile Kredi, kredi kartları , miras, nafaka konularında gelişmeler, fırsatlar.. Ev alma ev satma yer değişimi, tadilat, taşınma gibi gündemleriniz olabilir. Günlük hayat ve iş temponuz artabilir ve yoğunlaşabilir sağlığınıza dikkat etmelisiniz. evlilik ve ortaklıkları olanlar evlenmek isteyenler bu konularda net kararlar almak isteyebilir.

YÜKSELEN YAYLAR

7 evinizde gerçekleşecek yeni ay ile birlikte, evlilik, ortaklıklar konusunda yeni fırsatlar olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni iş teklifleri, yurtdışı bağlantılı işler, eğitim ve seminerler seyahatler konusunda aktif olabilirsiniz. aşık olabilir, yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz, ilişkisi olanlar evlilik kararı alabilir.

YÜKSELEN OĞLAKLAR

6. evinizde gerçekleşecek yeni ay iş ortamı, günlük rutininiz, sağlık konularını gündeminize taşıyabilir, yeni tedavi yöntemleri ile şifalanabilirsiniz. İş yerinizde değişimler, yenilikler olabilir. Miras, kredi konuları ile parasal fırsatlarınız gelişebilir.

YÜKSELEN KOVA

5. evinizde gerçekleşecek olan yeni ay aşk ilişkiler, hobiler, çocuklarınız, spekülatif yatırımlarınız konularını gündeminize taşıyabilir. Yeni bir aşka başlayabilir yada çocuk sahibi olma kararı alabilirsiniz. çocuğu olanlar çocuklarının  olumlu gelişmeleri ile mutlu olabilir. Ticaret ve ev alım satım konularınız aktif, yeni iş ortaklıkları kurabilirsiniz.

YÜKSELEN BALIK

4. evinizde gerçekleşecek olan yeni ay ile ev, yuva, aile konuları gündeminizde olacak. Ailenizle ilgilenebilir, ev alabilir, taşınabilir, tadilat yaptırabilirsiniz. Ticari faaliyetler ve girişimlerde bulunabilir, yurdışı bağlantılı işler ve ev konularında şans ve fırsatlar kapınızı çalabilir.