16 Mayıs Ay Tutulması ve Burçlara Etkisi

0

16 Mayıs Ay Tutulması ve Burçlara Etkisi

Akrep Burcunun 25 derecesinde Güney ay düğümü etkili, Kasım 2021 de yaşamış olduğumuz tutulmayı tetikleyen bir ay tutulması gerçekleşecek. Kasım ayında gündemimizde olan konularda tamamlanmalar ve sonlanmalar yaşayabiliriz. Tutulmanın Akrep burcunda olması; Finans, Nafaka, prim, ameliyatlar, ölüm vb. konularda tamamlanmalar yaşatacaktır. 6. Evde gerçekleşecek tutulma Sağlık çalışanları, güvenlik çalışanları, beslenme konularını da gündemimize taşıyacak. Tutulma Satürn‘ e zorlayıcı açı yapması sebebiyle gizli kalmış bir çok konu ortaya çıkarak şok etkisi yaratacak.

Tutulma anında 21 derece İkizler yükseliyor ve yöneticisi Merkür Retro olduğu için beklenmeyen kişiler ve olaylar hakkında şok edici gündemler, yalanlar, manüplatif durumlar, dolandırıcılık ile ilgili konularda aydınlanmalar yaşanacak.

Mars ve Neptün balık burcunda ve tutulma ile uyumlu açıda iyi olan ve topluma insanlığa faydalı olanların ilahi olarak ödüllerini alacağı büyük çıkışlar yapacağını göstermekte, tutulma yöneticisi Plüton yaşanacak konuların hayrımıza sonuçlanacağını gösteriyor.

 

YÜKSELEN KOÇLAR

Krediler, borçlar, eş gelirleri, sigorta ve prim konularında yaşanacak olumsuzluklar sonrasında değişim ve dönüşüm çözüm üretme, yeni kariyer fırsatları, kredi çekme gündemlerini getirebilir. Yeni bir ilişkiye başlayabilir evlilik kararı alabilirsiniz. Anne veya babanızın sağlığı ile ilgili gündemler olabilir.

 

YÜKSELEN BOĞALAR

İkili ilişkiler, ortaklıklar hayalini kurduğunuz maddi gelirle ilgili atılımlarda bulunabilirsiniz. Yurtdışı konuları ve spekülatif yatırımlar konusunda şanslı olabilirsiniz. Unuttuğunuz bir vergi yada ceza borcu karşınıza çıkabilir. Çocuklar ve aşk konusunda olumsuzluklar olabilir. Sağlık sorunları yada dinlenme sebebi ile inzivaya çekilebilir tatile çıkabilirsiniz. Evlilik, ikili ilişkiler, ortaklıklarda sonlanmalar yaşayabilirsiniz.

 

YÜKSELEN İKİZLER

Kariyerinizde hedeflediğiniz noktaya gelebilir, İşinizde sonlanma ve yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Gelir artışının olduğu statüye ulaşabilir ya da yeni bir iş kurabilirsiniz. Yakın çevreniz ve dostlarınızdan büyüme getirecek destekler alabilirsiniz. Çocuk sahibi olabilir, yeni bir aşka başlayabilirsiniz. Taşınma, yurtdışı ve yer değişimi gündemleriniz olabilir.

YÜKSELEN YENGEÇLER

Aşk ve ilişkilerde sonlanmalar yaşanabilir. Çocuklarınız ile ilgili sorunlar yaşanabilir, spekülatif yatırımlarınızda kayıplar yaşanabilir. Yeni başlangıçlar için sosyal çevrenizden fırsatlar karşınıza çıkabilir. Hırsızlık, dolandırıcılık, iletişim ve trafik konularında dikkat.. Yurtdışı bağlantılı işlerde sorunlar ve problemler yaşanabilir.

YÜKSELEN ASLANLAR

Ev alımı, Satımı yer değişimi gibi gündemleriniz olabilir. Evlilikte sonlanma veya iş sebebi ile yer değiştirebilirsiniz. Kariyerinizde hazırlığınızı yaptığınız konularda büyüme ve ilerlemeler gerçekleşebilir. Evlilik, ortaklık konularında sonlanmalar yaşanabilir. Sağlık sorunları sebebi ile uzun soluklu tedavi sürecine girebilir, çocuk sahibi olmak isteyenler olabilir. Yurtdışına taşınma veya yurtdışı bağlantılı işler yapabilirsiniz.

YÜKSELEN BAŞAKLAR

Kardeşlerle ve yakın çevre ile iletişimde kopmalar, ticari faaliyetlerinizde sonlanmalar yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde sert tutumlarla karşılaşabilir yanlış anlaşılmalar kaynaklı yıkıcı konuşmalar yaşanabilir. Yeni yaşam şekli yeni adımlar konusunda desteklendiğiniz tutulmada taşınma, yer değişimi yaşayabilirsiniz. Bekarlar evlilik teklifi alabilir. Cidddi bir sağlık problemi ile ilgili tedavi gündeminiz olabilir.

YÜKSELEN TERAZİLER

Kazançlarınız ve maddi gelirleriniz konusunda olumsuzluklar yaşayabilir, para kaybedebilirsiniz. Harcamalarınızı abartabilir, yeni bir yatırım yapmak isteyebilirsiniz.  Sağlık sorunları kaynaklı operasyon olabilir, tedavi çözümlerini deneyebilirsiniz. Aile içinde yeni sorumluluklar alabilirsiniz. İlişkiler ve ortaklıklar konusunda fırsatlar gelebilir bekarlar evlenebilir.

 

YÜKSELEN AKREPLER

Hayatınız ilgilendiren bütün konularda değişim ve dönüşüm sürecine giriyorsunuz. İş, aşk , ilişkiler konusunda tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Evlilik kararı alabilir, iş ortaklıkları yapabilirsiniz. Hukuksal konularda şans sizden yana, çocuk sahibi olabilir, çocuklarınız ile ilgili olumlu gündemler yaşayabilirsiniz. Evliliklerinde problem olanlar çözüme ulaştırabilir. Sağlık problemi olanlarda şifalanmalar yaşanabilir.

 

YÜKSELEN YAYLAR

Bilinç altınız , psikolojiniz, Yurtdışı ve sağlık konularında gündemleriniz olabilir. Yurtdışında yaşayanlar dönmek isteyebilir bazı yaylar yurtdışında yaşayabilir. Ailenizden maddi destek ile yeni iş girişimlerinde bulunabilirsiniz. Bekar yaylar farklı kültürlerden birine aşık olabilir ilişkisi olanlar evlilik kararı alabilirler. Yakın çevre ile ilişkilerde zorlanmalar ayrılıklar yaşanabilir Yöneticiler ve otoritelerle sorunlar yaşanabilir, evlilikte aşmış olduğunuz sorunlar tekrar gündeme gelebilir.

 

YÜKSELEN OĞLAKLAR

Arkadaş ve sosyal çevrenizden kayıp ve ayrılıklar yaşanabilir, geçmişte yaşanan olaylar ile ilgili patlama yaşayabilirsiniz. Bir  hayaliniz ile ilgili olumsuz sonlanma yaşayabilirsiniz. Şans oyunları ve borsa konularında kazançlarınız olabilir. Para getirecek yeni imkanlar karşınıza çıkabilir, bekar oğlaklar aşık olabilirler. İlişkisi olan oğlaklar evlilik kararı alabilirler. Çocuklarla ilgili konularda zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

YÜKSELEN KOVA

Patronlar ve üstleriniz ile sorunlar krizler yaşanabilir, kariyerinizde sonlanma yaşayabilirsiniz. Yeni ve daha kalıcı iş fırsatlarınız değerlendirebilirsiniz. Evliliklerde sonlanmalar yaşayabilirsiniz. Kardeşleriniz ve çocuklarınız ile ilgili konulara çözüm üretebilir, eski bir aşk hikayesine tekrar start verebilirsiniz.

YÜKSELEN BALIKLAR

Seyahat, eğitim, yurtdışı, hukuk konularının gündeminizde olduğu tutulmada hayallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Meslek değiştirebilir, taşınabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı konularda ve eğitim konularında hukuksal konularda sonlanmalar yaşanabilir. Maddi anlamda yeni fırsatlar ve yeni iş girişimlerinde bulunabilirsiniz.