Merkür Retrosu Koç Geçişi ve Burçlara Etkileri

0

MERKÜR RETROSU JÜPİTER KOÇ GEÇİŞİ VE BURÇLARA ETKİLERİ

Bu Hafta 11 Mayıs Merkür İkizler burcunda Retro hareketine başlayacak ve Şans fırsat ve büyüme gezegeni Jüpiter Koç burcuna geçiş yapacak. Merkür retrosu iletişim, teknoloji, eğitim, seyahat vb konularda sorunlar yaşatabilir. İkiz gezegen hareketinin burçlara etkileri;

YÜKSELEN KOÇLAR: Merkür gerilemesi 3. Evinizde gerçekleşecek. Kardeşlerimizi ve yakın çevremizi temsil eden evde Retro yapan Merkür iletişim trafiğinizde sıkıntılar olabileceğini, kardeşlerle ve yakın çevre ile eski sorunların gündeme gelebileceğini, ticari konularda sorunlar yaşanabileceğini gösteriyor. Yanlış kişiye mail, mesaj atabilirsiniz, yolculuklarda sarkmalar, aracınızda sıkıntılar gündeme gelebilir. Yeni ticari girişim, yeni bir araç, teknolojik cihaz almanızı önermiyorum.

Jüpiter’ in burcunuza geçişi bir çok yenilik ve büyüme fırsatlarının karşınıza çıkacağını, yeni girişimler ve yeni gündemlerinizin olacağını gösteriyor.

YÜKSELEN BOĞALAR : Merkür retrosu para evinizde gerçekleşecek. Para ile ilgili gecikmeler sarkmalar yaşayabilirsiniz. Yeni yatırımlar yapmanızı ve teknolojik cihaz almanızı 4 haziran tarihine kadar herhangi bir alım satım yapmanızı önermiyorum.

Jüpiter’in Koç burcuna geçişi 12. Evinizde gerçekleşiyor. Gizli kalmış konular açığa çıkabilir, yeni kararlar alıp, yeni iş ve projelerin hazırlık aşamasına geçebilir, yurtdışına çıkabilirsiniz.

YÜKSELEN İKİZLER : Merkür retrosu burcunuzda gerçekleşecek. Geçmiş konular ve geçmiş konularla ilgili haberler önünüze gelebilir. Günlük hayatınızda işlerinizde sarkmalar gecikmeler yaşanabilir bir ileri iki geri durumlar yaşayabilir, mevcut askıda kalmış durumlarda tamamlanmalar yaşayabilirsiniz.

Jüpiter koç geçişi 11. Evinizde gerçekleşecek sosyal ortamınız büyüyebilir, çevrenizden arkadaşlarınızdan destekler alabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için fırsatların karşınıza çıkacağı bu dönemde gruplarla çalışmalar yapabilir dernek kulüp gibi alanlarda aktif olabilirsiniz.

YÜKSELEN YENGEÇLER : Merkür gerilemesi 12. Evinizde gerçekleşecek, arkanızdan dönen konular, dedikodular kulağınıza gelebilir, bilmediğiniz bazı konuları öğrenebilirsiniz. Yarım bıraktığınız konu ve projeleri tamamlayabileceğiniz bir dönem. Yarım bıraktığınız bir tedavi ile ilgili hastane gündemleriniz olabilir. Yazmak için harika bir dönem..

Jüpiterin koç burcuna geçişi kariyer alanınızda olacak size yeni iş ve kariyer, terfi fırsatları getirebilir. Aile olmak isteyebilir, çocuk sahibi olabilir bu konularda netleşmeler ve tamamlanmalar yaşayabilirsiniz.

YÜKSELEN ASLANLAR : Merkür gerilemesi arkadaşlıklar dostluklar alanınızda olacak, arkadaşlarınızla eski konular tekrar gündeme gelebilir, eski bir arkadaşınızla karşılaşabilir, arkadaşlarınızla iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Organizasyonlarınızda sarkmalar, sosyal hayatta sorunlar yaşayabilirsiniz.

Jüpiter 9. Evinize geçiyor, bol bol seyahat planları yapabilir, yurtdışı eğitime yada yurtdışı bağlantılı çalışmalara başlayabilirsiniz, hukuksal konularda şanslı olabilir, yeni bir eğitime başlayabilirsiniz.

YÜKSELEN BAŞAKLAR : Merkür retrosu kariyer evinizde Retro bitene kadar evrak ve yazışmalarınızda iki kere okumanızı, imzalar konusunda çok dikkatli olmanızı öneririm yanlış yere mail atabilirsiniz. Eski iş yerinden tekrar aranabilir, eski iş arkadaşlarınızla haberleşebilirsiniz.

Jüpiter sekizinci evinize geçmesiyle başkalarından gelen gelirler, miras, nafaka, tazminat, eş geliri konularında artışlar yaşayabilirsiniz.

YÜKSELEN TERAZİ : Merkür retrosu dokuzuncu evinizde, yurtdışı, eğitim, seyahat konularınızda, hukuksal konularda sarkmalar gecikmeler yaşanabilir.

Jüpiter aşk ilişkiler konusunda ilerlemeler sağlayacak. Evliliğe adım atabilir, ciddi bir ilişkiye başlayabilir, ortaklı işler yapabilirsiniz. Evli olanlarda ailenizi büyütmek isteyebilir çocuk sahibi olabilirsiniz.

YÜKSELEN AKREP : Merkür Retro 8. Evinizde, prim, tazminat, başkalarından gelen gelirler konusunda sarkmalar yaşanabilir, eski bir vergi veya ceza borcu karşınıza çıkabilir. Sağlıkla ilgili tekrar eden gündemler yaşayabilirsiniz.

Jüpiter çalışma alanınızda olacak. Yoğun bir iş temposuna girebilir ve günlük rutininiz artabilir.  Geliri daha iyi olan yeni iş fırsatları ile karşılaşabilirsiniz, terfi alabilirsiniz.

YÜKSELEN YAYLAR : Merkür 7 evinizde gerilerken eski eş, eski ortaklıklarla ilgili tekrar eden gündemleriniz olabilir, tamamlanmayan konuları tamamlayabilirsiniz.

Jüpiter aşk, hobiler, eğlence evinizde hareket edecek, hayatınızın aşkını bulabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak isteyenler çocuk sahibi olabilir, eğlenceli bir dönem seni bekliyor.

YÜKSELEN OĞLAKLAR :  Merkür gerilemesi 6. Evinizde iş hayatınızda ve günlük rutininizde sarkmalar, sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla sorun yaşayabilir, evrak ve yazışmalarda yanlışlar yapabilirsiniz. Sağlıkla ilgili tekrar eden gündemleriniz olabilir.

Jüpiter 4. Evinize geçiş yapacak bu konularda genişlemeler yaşayabilirsiniz. Evlenebilir, çocuğunuz olabilir, ev alabilir, taşınabilir, evinize tadilat yaptırabilirsiniz.

YÜKSELEN KOVALAR : Merkür retrosu beşinci evinizde, çocuklarınız ile ilgili geçmiş gündemler tekrar açılabilir, eski aşk ve flörtlerden dönüş olabilir.

Jüpiter’in koç burcuna geçişi 3. Evinizde kardeşlerinizden ve yakınlarınızdan destekler görebilirsiniz. Yeni ticari girişimlerde bulunabilir, yer değiştirmek isteyebilirsiniz. Araç alabilir, aracınızı yenileyebilirsiniz.

YÜKSELEN BALIK : Merkür retrosu ev yuva alanınızda gerçekleşecek. Ev alma, taşınma konularında sarkmalar, aile içinde eski konuların gündemlerin tekrar açılması, evimizdeki eşyalar ile ilgili sorunlar yaşayabiliriz.

Jüpiter’in Koç burcu geçişi para alanınızda olacak, para kaynaklarınızda artış, yeni fırsatlar yeni girişimler, yeni işe veya terfi kaynaklı para artışları yaşayabilirsiniz.