Sweet Bonanza Hilesi – Güncel Taktik ve Açıkları

0

Sweet bonanza slot oyunlarının en fazla rabet gören oyunu olarak dikkat çekiyor. Pragmatik Play’ın sağlayıcısı olduğu oyun, slot severler için sıklıkla tercih edilmektedir. 3D Grafikleriyle kolay para kazanmak isteyenlerin favorisi olan sweet bonanza oyunu hem eğlendirirken hemde para kazandırıyor. Çok fazla oyuncusu olması nedeniyle insanlar sweet bonanza hilesi varmı diye düşünüyorlar. Malesef tüm dünyada oldukça yaygın olan bu oyunun herhangi bir hilesi bulunmamaktadır. Ancak detaylı analizler ve taktikler ile kazancınızı en yüksek seviyeye çıkarabilirsiniz.

Sweet Bonanza Kazanma Taktikleri

sweet bonanza kazanma taktikleri

Sweet bonanzayı bir çok videodan görmüş ve yüksek kazançlara şahitlik etmiş olabilirsiniz. Ancak bu kazançların yanı sıra yüksek kayıplarında olduğunu hatırlatmak isteriz. Elbette bu oyunu oynayanlar bu kayıpları vermeyerek kazançları hedefliyor. Oyuncuların aklına sweet bonanza kazanma taktikleri nelerdir sorusu geliyor. Doğru oynandığı takdirde yüksek getiriler elde edebileceğiniz bu oyunun taktikleri mevcuttur. Yerinde taktikler kazancınızı arttırırken kaybınızı oldukça azaltmaktadır.

İlk olarak, slot oyunlarında sıklıkla söylenen açık ve ya kapalı kavramlarını bilmeniz gerekmektedir. Sweet bonanzanında açık ve ya kapalı olduğunun analizini yaparak kazancınızı katlayabilirsiniz. Bunu bazı kişiler sweet bonanza hilesi olarak adlandırabilir. Oynamaya başladığınız oyunda çok kısa süre içinde yüksek getirilere ulaşıyorsanız bu oyun açık oyundur. Ancak satın almalar ve ya farmlama olarak tabir edilen döndürmeleri yapmanıza rağmen hiç getiri kazanamıyorsanız bu oyun kapalı oyundur. Sweet bonanza açık ise hızlıca satın alımlar yapılabilir. Kapalı ise düşük miktarlar ile bir süre farm yapılarak kazanç verdiği noktada satın alımlar gerçekleştirilebilir.

Sweet Bonanza Hile Programı

Sweet Bonanza Hile Programı
Sweet Bonanza Hile Programı

Sweet bonanza hile programı herkesin aklına gelmiş en azından bir kere bu konuyu araştırmıştır. Ancak böylesine devasa bir sistemin oyununda herhangi bir hilenin ve ya hile programının mevcut olması mümkün değildir. Çeşitli alanlarda böyle bir programı ücret karşılığı satışını yapsalarda bu tamamen bir para tuzağıdır. Oyuncular detaylı sweet bonanza taktikleri ile kazancı hedeflemeli ve buna yönelik oyun oynamalıdır.

Sweet Bonanza Kazanma Saatleri

Slot oyunlarının hepsi arka planda çalışan sistemlere entegreli olarak çalışmaktadır. Yani sweet bonanzayı 15:33 saatinde oynayan bir kişi ertesi gün aynı saatte oynasa dahi farklı kazançlar ve ya kayıplar elde etmiş olacaktır.

sweet bonanza kazanma saatleri
Sweet Bonanza Kazanma Saatleri

Canlı oyunlarda belirli saatlere dayalı sistemler mevcuttur ancak hiç bir slot oyununda zaman faktörü yoktur. Sweet bonanza kazanma saatleri olarak insanların merak ederek araştırdığı bu konu malesef geçerli ve ya doğru değildir. Slot oyunlarında zamana dayalı açıklar ve ya taktikler mevcuttur ancak bu taktikler oyun içerisinde zaman ile alakalı kavramlardır.

Sweet Bonanza Açığı

Sweet Bonanza Açığı

Slot oyunlarının neredeyse hepsinde belli kazanç sağlayabilecek açıklar mevcuttur. Sweet bonanza açığı olarak en başta satın alma ve ya farmlama taktiği göze çarpmaktadır. Bu tarz taktikleri kullanarak oyun içerisinde belli açıkları kullanarak kazanç sağlayabilirsiniz. Hızlı ve turbo spinler kullanarak düşük miktarlar ile döndürme yapan kişiler 100 spin arkasından yüksek miktarlar ile klasik döndürme yaparak 4 şekeri düşürmeyi hedefliyebilir. Eğer slot sistemi kazanca yönelik zamanda ise bu taktikle sweet bonanda free spin kazanmış olursunuz. Yüksek miktarlar ile 10 bedava döndürme kazananlar yüksek ihtimal çok büyük miktarlar kazanabilirler. Ancak kesin ve net olarak bunları söylemek mümkün değildir. Slot oyunları bir yazılım sistemi içerisinde faaliyet göstermekte olan oyunlar olduğundan dolayı en doğru şekilde oynanması gerekmektedir.

SSS

Sweet Bonanza Hilesi Var Mı?

Bu oyun oldukça popüler olmakla beraber büyük bir yazılım ekibine sahip. Bu sebeple herhangi bir açık olmasına müsaade edilmemektedir.

Sweet Bonanza Nereden Oynanır?

Sweet Bonanza oyunu casino oyun sitelerinde oynanmaktadır.

Sweet Bonanza Kaybedenler Topluluğu Var Mı?

Kumar bağımlılığı olan ve bırakmak isteyenler sıklıkla Youtube videolarının yorumlar bölümlerinde buluşmakta ve birbirlerine destek olmaktadırlar.