Terazi Dolunayı’nın Burçlara Etkileri (16 Nisan)

0

Terazi Dolunayı’nın Burçlara Etkileri (16 Nisan)

16 Nisan 21.54 de Terazi burcunun 26 derecesinde gerçekleşecek olan dolunay, Terazinin temsil ettiği aşk , ilişkiler, evlilikler, ortaklıklar, politika, adalet, hukuk, sanat, güzellik , estetik konularını gündemimize taşıyacak.

Dolunay yükseleni Akrep olaylara tavrımızın ya hep ya hiç bakışında, manüplatif, baskıcı, kuşkucu olacağını gösteriyor.

Dolunay yöneticisi Venüs’ün balıkta olması hayallerimiz ideallerimiz, bugüne kadar akışta ilerlediğimiz konularda somut adımlar atmak ve gerçekleştirmek için, realist adımlar atmamız gerektiğini gösterecek.

Plüton’ un ay ve güneş ile kare görünümü, ikili ilişkiler, evlilikler, ortaklıklar, hukuksal konular, parasal konularda zorlanmalar, sonlanmaların olacağını ve bu konularda net sonuçlar isteyebileceğimizi gösteriyor. Dolayısıyla, bazı ilişkilerde, iş hayatında, ortaklıklarda sonlanmalar olurken bazılarımız için de ilişkilerde ileriye dönük adımlar , yeni ortaklıklar , yeni sözleşmeler yapabiliriz. Dolunay gündeminin getirdiği konular kadersel olduğu için her ne olursa sonuç sizin için hayırlı olacak.

Ülkemiz ve Dünya genelinde ekonomik krizin daha çok hissedildiği, sanat ve sanatçıların, politika, adalet ve mahkemelerin konuşulduğu gündemlerimiz olabilir.

YÜKSELEN KOÇLAR

Evinizde gerçekleşecek olan Terazi dolunayı, bazılarımız için evlilik , yeni ilişki , ortaklıklar getirirken bazılarımızda sonlanmalar ve ayrılıklar getirebilir. Taşınma yer değiştirme gündemleriniz olabilir. Kariyerinizde manüplasyon kaynaklı değişime gidebilirisiniz.

YÜKSELEN BOĞALAR

Evinizde gerçekleşecek olan terazi dolunayı günlük rutinleriniz, sağlığınız, çalışma hayatınız ve evcil hayvanlarınızla ilgili gündemler getirebilir. Kariyer hayatınızda beklenmedik sonlanmalar yaşanabilir. Dış görünüşünüz ve hayatınız ile ilgili marijinal kararlar alabilirsiniz. Aşk ve ilişkilerde uyumlu olabilirsiniz.

YÜKSELEN İKİZLER

Evinizde gerçekleşecek dolunay aşk, çocuk, hobiler, spor, eğlence gibi konuları gündeminize taşıyabilir. Bazı ikizler yeni bir aşka yelken açarken bazı ikizler burcu çocukları ile ilgili gündemler yaşayabilir. İş ve parasal konularda önünüze yeni fırsatlar çıkabilir. Borçlar ve harcamalar konusunda dikkatli olmanızı öneririm.

YÜKSELEN YENGEÇLER

Evinizde gerçekleşecek dolunayda ev yuva aile konuları gündeminiz olabilir. Yaşadığınız yeri değiştirebilir ailenizden ayrılabilirsiniz. Ailevi konularda ve evliliklerde krizler yaşanabilir. İş hayatınızın yoğun olduğu kendinizi göstermek istediğiniz bir süreç olabilr. Eğitim ve yurtdışı konularında fırsatlar karşınıza çıkabilir.

YÜKSELEN ASLANLAR

Eğitimler kısa seyahatler, kardeşler, yakın çevreniz gündeminiz olabilir. İletişimin yoğun olacağı terazi dolunayında araç alım satımı gündemleriniz olabilir.İş hayatınızda değişimler olabilir. Parasal konularda artışlar yaşayabilirsiniz. Yeni ortaklıklar ve sözleşmeler yapabilirsiniz.

YÜKSELEN BAŞAKLAR

Parasal konularda gelir gider dengesini sağlayacağınız ve planlama yapacağınız bir dönem olabilir. Borçlar krediler vergiler konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerde yeni kararlar alacağınız bir dönem olabilir.

YÜKSELEN TERAZİLER

Evinizde gerçekleşecek olan Terazi dolunayı ilişkiniz ile ilgili sağlam bir adım atmak için size fırsat sunabilir.  Bazılarımız için Yeni ilişkiler, hobiler ve çocukları ile ilgili gündemler olabilir. Ev yuva aile konularında bir takım sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

YÜKSELEN AKREPLER

12.evinizde gerçekleşen dolunayda gizli ilişkiler ortaya dökülebilir. İçinize dönmek, inzivaya çekilmek isteyebilirsiniz. Yakın çevre akrabalarınız ve kardeşleriniz ile birtakım sorunlar yaşanabilir, trafikte dikkatli olmanızı öneririm. Yeni bir eğitime başlamak ya da seyahat planı yapmak isteyebilirsiniz.

YÜKSELEN YAYLAR

Gruplar içerisinde etkinlik ve çalışmalara katılabilir. Arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Maddi konularda sıkıntı ve zorluklarla uğraşabilirsiniz. Yakın çevre ve kardeşleriniz ile ilgili olumlu gündemleriniz olabilir. Yeni anlaşmalara imza atabilirsiniz. İş hayatınızda ani bir kararla değişim gelebilir.

YÜKSELEN OĞLAKLAR

Kariyer ve toplum önündeki yeriniz ile ilgili gündemleriniz olabilir. Kariyer hayatınızda gireceğiniz güç mücadeleleri, egosal savaşlar ve manüplatif durumlar yaşayabilirsiniz. Maddi olarak rahatlama yaşayabilir, aşk hayatınız ve çocuklarınız ile ilgili ani gelişmeler yaşanabilir.

YÜKSELEN KOVALAR

Eğitim, iletişim, hukuksal konular, sosyal medya, sınavlar ve yurtdışı gündemleriniz olabilir. İnançlarınızı ideallerinizi sorguladığınız bir sürece girebilirsiniz. Ev yuva aile konularında keyifli gündemleriniz olabilir. Yer değiştirmek ev almak isteyebilirsiniz.

YÜKSELEN BALIKLAR

Haritanızın 8 evinde gerçekleşecek olan terazi dolunayı maddi konularda ve harcamalarda sorunlar yaşayabilirsiniz. Sağlık kontrolleri , ameliyat konuları gündeminiz olabilir. Güzel teklifler ve güzel haberler alacağınız yakın çevrenizden destek alacağınız bir dönem olabilir.