Stil Sahibi Her Erkeğin Dolabında Bulunması Gereken Parçalar

0

Stil Sahibi Her Erkeğin Dolabında Bulunması Gereken Parçalar

Tarz sahibi görünmek isteyen her erkeğin dolabında bulunması gereken anahtar parçalar vardır. Örneğin basic bir tişört, bir kot pantolon ya da bir trençkot gibi. Bu parçalar her erkek için vazgeçilmezdir ve zamansız şıklık sunar. Stil sahibi her erkeğin dolabında bulunması gereken parçalar her zaman moda olacak kıyafetlerden oluşur.

Moda ilgisi olan erkekler hangi parçaları birleştirmesi gerektiğini oldukça iyi biliyor. Bazı parçalar var ki her dolabın anahtar parçası, olmazsa olmazı.

 

  • Beyaz Dar Kesim Gömlek

Beyaz dar kesim bir gömlek her zaman kurtarıcı parçalardandır. Ayrıca oldukça şık durur. Hem spor hem de klasik bir stilin tamamlayıcısı olabilir.

  • Kot Pantolon

Kumaş pantolonlar çok rahat olsa bile kot pantolonun rahatlığı ve şıklığı ayrıdır. Koyu mavi renkte olan bir kot pantolon dolabınızın anahtar parçalarından biri olabilir.

  • Bisiklet Yaka Basic Tişört

Düz renklerde olan bisiklet yaka bir tişört olmazsa olmazdır. Vücudunuza tam uyan beyaz, siyah ya da gri renklerde bir tişört her zaman kurtarıcınız olacaktır. Spor bir ceketin içine giyildiğinde spor şık bir görünüm kazanmaya yardımcı olur.

  • Bomber Ceket

Dış giyimin çok yönlü tarzlarından biri olan bu bomber ceketler yıl boyunca giyilebilir. Hem şık hem de spor görünümü ile her tarza uyabilir.

  • Bisiklet Yaka Slim-Fit Kazak

Ceketlerin de içine giyilebilecek ince bir bisiklet yaka slim-fit kazak oldukça şık duracaktır. Gri, beyaz renklerde olabilecek bu kazak her kıyafete uyum sağlar. İçine beyaz bir gömlekle şık bir görünüm elde etmenize yardımcı olur.

  • Trençkot

Özellikle bahar aylarında sıklıkla tercih edilen erkekler için trençkot modelleri oldukça şık. Aslında dört mevsim giyilebilecek bu ceketler oldukça işlevsel bir dış giyim ürünü.

  • Spor Ceket

İnce bir ceket aslında ceket giymeniz gereken fakat takım elbise giymek istemediğiniz zamanlar için çok ideal. İnce düz renkli sportif bir ceket her anın kurtarıcısı olabilir.

  • Saat

Bir erkeğe en çok yakışan aksesuar şık bir saat. Klasik bir saat her tarza uyum sağlar ve kıyafetinize anında şıklık katar.