Melek Kartı Seç – Melek Kartı Falı

0

Melek kartı, aşk dahil birçok konuda incelenen şeylerden bir tanesidir. Bu genel olarak karar verilmesi gereken durumlarda yol gösteren, akıldaki soruları yanıtlayan kartlar olarak tanımlanır. Hedefleri ise dileklerin, isteklerin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğine yanıt verebilmektir. Melek kartı seç işlemi özellikle astrolog ve tarot falcıları tarafından kullanılır. Burada kullanılan kartlar oldukça fazladır ve her biri değişik bir anlamı ifade eder.

melek kartı seç

Melek Kartlarına Nasıl Bakılır?

Kaç tane kart var, melek kartlarına nasıl bakılır gibi sorular birçok kişi tarafından merak edilir. Burada kişiler geçmiş, şimdiki zaman ve gelecek ile alakalı bir kart seçer. Bunların sıralı bir biçimde seçilmesi önem taşır. Sayfamıdaki fal tamamen tıklanma odaklı hazırlanmış olup, fal amacı taşımamaktadır. Unutmayın ki fal gibi şeylere inanmak büyük bir günah olan şirke bulaşmanıza vesile olur.

Seçim tamamlandıktan sonra ise falcı kart anlamına bakar. Burada kullanılan farklı kitaplar vardır. Her kartın ifade ettiği anlam farklılaşır. Karar verilmeyen hususlar hakkında açılımın yol gösterici olduğu düşünülür.

Bundan sonra kişinin karıştırılan ve arkası çevrilen kartlardan 7 tanesini seçmesi söylenir. Özellikle kararı en fazla son seçilen kartın etkilediği söylenir. Sonuncunun pozitif ise kararın doğru olduğu, negatif ise doğru olmadığı düşünülür.

Melek Kartı’nda Evet Hayır Açılımı Ne?

Melek kartları evet – hayır dahil farklı konularda araştırılan kartlardan bir tanesidir. Melek kartları hakkında evet hayır açılımının yapılması belirtilebilir. Burada tahmin edildiği üzere kişiler merak ettiği sorular hakkında evet ya da hayır yanıtını alır.

Bunun yapılımı da benzer bir yapıya sahiptir. Soru sorulduktan sonra kartlar alınarak karıştırılmakta, ardından da masaya arkası çevrilerek dizilmektedir. Sonrasında ise kişi kartlar arasından birini seçerek, falına bakmaktadır. Ardından da kartın yorumlanması söylenir.

Bundan sonra kartın taşıdığı anlama göre evet ya da hayır yanıtı alınmaktadır.

Melek Falına Ne Zaman Bakılır?

Melek kartı çek ve evet-hayır hakkında merak ettikleriniz varsa genel anlamda bu şekildedir. Eğer bunları denemeyi düşünüyorsanız bir bakılma sıklığı da yer alır. Melek kartı seç sistemimiz bu ihtiyacınızı görecektir. Melek kartlarına bakan falcılar, fala ayda bir kere bakılması gerektiğini söylemektedir. Bunun dışında fala bakan kişinin tecrübeli olmasının da önemli olduğu belirtilmektedir.

Bunlara ek olarak fala bakan insanın ruhsal anlamda dingin ve hazır olması da yine söylenmektedir.